Usługa wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach Poznania na czas trwania 18. Poznań Półmaratonu

Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00144421
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00144421/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-06 21:08
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78122123-381b-40c2-aa0f-00abac676550
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR PISKORSKIPoznań, PL · lot 0
122 993,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00144421 z dnia 2026-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach Poznania na czas trwania 18. Poznań Półmaratonu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@posir.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/posir_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach Poznania na czas trwania 18. Poznań Półmaratonu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78122123-381b-40c2-aa0f-00abac676550

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039810/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Ptojekt i wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu na potrzeby imprez organizowanych przez POSiR (Maraton, Półmaraton Wings for Life ) w 2026 roku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00082187

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.08.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 100000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu drogowego na ulicach Poznania na czas trwania 18 Poznań Półmaratonu według projektu przygotowanego przez Poznańskie Inwestycje Miejskie.
Projekt w formie wydrukowanej po naniesieniu wszelkich służb, a przede wszystkim wytycznych Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz Miejskiego Inżyniera Ruchu w liczbie 2 sztuk egzemplarzy zostanie przekazany Wykonawcy do wdrożenia najpóźniej do dnia 19.03.2026r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92622000-7 - Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122993,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178971,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122993,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Technicznych BUDMAL Piotr Piskorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 782 124 71 59

7.3.4) Miejscowość: Polska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122993,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-19
2026-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi