Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 58 im. "Kazimierza Sołtysika" w Gdańsku
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00144478
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00144478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-08 09:30
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8647c990-fefc-4713-9ef1-ef8f59fc7c27
- Identyfikator
- 5832079144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieJajaProdukty głęboko mrożoneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneWędlinyOwoce, warzywa i podobne produktyDania gotoweRyby
Wykonawcy
7 przyznanych
PRZEMYSŁAW SOSNOWSKILębork, PL · lot 0
20 682,55 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO SEZAMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuck, PL · lot 1
16 137,4 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
11 489,04 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
53 407,65 PLNMARIA SROKPOŁCHOWO, PL · lot 4
38 479 PLNGASTROHOUSE CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 5
28 818 PLNAMAREL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 6
40 786 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00144478 z dnia 2026-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 58 im. "Kazimierza Sołtysika" w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKU
1.3.) Oddział zamawiającego: SP58
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000219738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skarpowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-145
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp58.edu.gdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp58.edu.gdansk.pl/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8647c990-fefc-4713-9ef1-ef8f59fc7c271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 58 im. "Kazimierza Sołtysika" w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8647c990-fefc-4713-9ef1-ef8f59fc7c27
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00549777/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 58 im. "Kazimierza Sołtysika" w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00552652
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP58/2025/2026/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 230850 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych oraz pieczywa . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 25018,7 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa nabiału i jaj . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03142500-3 - Jaja
4.5.5.) Wartość części: 19583,2 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa mrożonek . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
4.5.5.) Wartość części: 12650,63 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin, drobiu . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15131130-5 - Wędliny
4.5.5.) Wartość części: 58986,55 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa warzyw, owoców, kiszonek . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 48075,91 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa garmażu . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1f do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15894300-4 - Dania gotowe
4.5.5.) Wartość części: 30019,5 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa ryb . Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1g do SWZ -Formularz ofertowy zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem - załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z ofertą.Niezłożenie formularza cenowego będzie skutkowało odrzuceniem oferty. Wpisanie przez Wykonawcę w formularzy cenowym kwoty 0 zł za któryś z oferowanych produktów lub nie uzupełnienie którejś z pozycji będzie skutkowało odrzuceniem oferty
Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi i stosowania podczas realizacji zamówień. Niewywiązywanie się przez Wykonawcę z wytycznych Zamawiającego będzie skutkowało naliczeniem kar umownych.
Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03311000-2 - Ryby
4.5.5.) Wartość części: 36515,51 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20682,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23838,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20682,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurtownia Artykułów Spożywczych Agawa, Przemysław Sosnowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5890005665
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20682,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16137,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19482,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16137,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Sezamek Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871541546
7.3.3) Ulica: ul. 10 lutego 44
7.3.4) Miejscowość: Puck
7.3.5) Kod pocztowy: 84-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16137,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11489,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13366,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11489,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruno Tassi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272359947
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11489,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53407,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58572,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53407,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruno Tassi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272359947
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53407,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38479,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52944,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38479,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VEGAFRUIT MARIA SROK PRZETWÓRNIA WARZYW I OWOCÓW
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871375823
7.3.3) Ulica: ul. Górska 1
7.3.4) Miejscowość: Połchowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-123
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38479,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28818,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31219,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28818,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gastrohouse Catering Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851496423
7.3.3) Ulica: ul. Kampinowska 25
7.3.4) Miejscowość: Gdańśk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-180
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28818,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40786,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40786,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40786,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMAREL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581698684
7.3.3) Ulica: ul. Północna 1c
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-029
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40786,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |