Świadczenie usługi serwisu oprogramowania InfoMedica i AMMS produkcji Asseco Poland S.A. dla SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00144847
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00144847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-09 09:21
- Lokalizacja
- Toszek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d68b89bf-4abe-452d-8967-0f5683d6d4d5
- Identyfikator
- 9690946632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowaniaUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00144847 z dnia 2026-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi serwisu oprogramowania InfoMedica i AMMS produkcji Asseco Poland S.A. dla SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gliwicka 5
1.5.2.) Miejscowość: Toszek
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 727 58 00
1.5.8.) Numer faksu: 32 233 52 44
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitaltoszek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaltoszek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitaltoszek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi serwisu oprogramowania InfoMedica i AMMS produkcji Asseco Poland S.A. dla SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d68b89bf-4abe-452d-8967-0f5683d6d4d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081303/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Świadczenie usługi serwiu i wsparcia technicznego dla systemu informatycznego w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551598
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/TP/DEG/AC/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług serwisu oprogramowania InfoMedica i AMMS firmy Asseco Poland S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
50312000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu tj. do dnia 11.12.2025 r. godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.| 2026-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |