REMONT CZĄSTKOWY DRÓG POWIATOWYCH MASĄ NA GORĄCO

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PAJĘCZNIE Z SIEDZIBĄ W DZIAŁOSZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00145372
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00145372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-09 11:28
Lokalizacja
Działoszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c95efb9-66a6-48f0-aefa-117d7d3c5e92
Identyfikator
7721890631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ TOMALAWręczyca Mała, PL · lot 0
442 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00145372 z dnia 2026-03-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT CZĄSTKOWY DRÓG POWIATOWYCH MASĄ NA GORĄCO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PAJĘCZNIE Z SIEDZIBĄ W DZIAŁOSZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405955

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bugaj 23

1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438414017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiatpajeczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/pzdpajeczno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdpajeczno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT CZĄSTKOWY DRÓG POWIATOWYCH MASĄ NA GORĄCO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c95efb9-66a6-48f0-aefa-117d7d3c5e92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00145372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021942/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont cząstkowy dróg powiatowych masą na gorąco

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00101945

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont cząstkowy dróg powiatowych masą na gorąco”.

2. Przedmiot zadania obejmuje:
1) Remont cząstkowy nawierzchni masą bitumiczną na gorąco rozkładaną ręcznie:
oczyszczenie, skropienie emulsją asfaltową, rozłożenie ręczne i zagęszczenie mieszanki AC8S (asfalt drogowy 50/70 kruszywo bazaltowe), oblanie asfaltem krawędzi łat – 250 t.
2) Remont cząstkowy nawierzchni masą bitumiczną na gorąco rozkładaną mechanicznie z frezowaniem technologicznym i korekcyjnym nawierzchni: oczyszczenie, sfrezowanie, skropienie emulsją asfaltową, rozłożenie mechaniczne i zagęszczenie mieszanki AC8S lub AC11S (asfalt drogowy 50/70 kruszywo bazaltowe), oblanie asfaltem krawędzi i szwów – 250 t.

Uwaga:
Destrukt – materiał z frezowania Wykonawca odwiezie w miejsce wskazane przez Zamawiającego.

Szczegółowy zakres robót budowlanych zgodnie z art. 103 ust 1 ustawy Pzp został opisany za pomocą specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest oznakować i zabezpieczyć miejsca robót do chwili zakończenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 937875,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowo-Budowlanych Rafał Tomala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741434361

7.3.3) Ulica: ul.Zamkowa 26

7.3.4) Miejscowość: Wręczyca Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 42-130

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-03-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane