„Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński”.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00503152
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00503152/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 12:07
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-548c4c31-a4f6-4e31-a316-48ce81bb12c3
- Identyfikator
- 6971952918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi szkolenioweUsługi doradztwaUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
STOWARZYSZENIE LOKALNY OŚRODEK ROZWOJU DORADZTWA I SZKOLEŃNowa Sól / Wolsztyn, PL · lot 0
4000 PLNSTOWARZYSZENIE LOKALNY OŚRODEK ROZWOJU DORADZTWA I SZKOLEŃNowa Sól / Wolsztyn, PL · lot 1
4500 PLNSTOWARZYSZENIE LOKALNY OŚRODEK ROZWOJU DORADZTWA I SZKOLEŃNowa Sól / Wolsztyn, PL · lot 2
2500 PLNSTOWARZYSZENIE LOKALNY OŚRODEK ROZWOJU DORADZTWA I SZKOLEŃNowa Sól / Wolsztyn, PL · lot 3
3000 PLNSTOWARZYSZENIE LOKALNY OŚRODEK ROZWOJU DORADZTWA I SZKOLEŃNowa Sól / Wolsztyn, PL · lot 4
5000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503152 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie
1.3.) Oddział zamawiającego: PCPR Leszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411104158
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. pl. Tadeusza Kościuszki 4B
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 655296838
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprleszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pcprleszno.pl/kontakt
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-548c4c31-a4f6-4e31-a316-48ce81bb12c31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-548c4c31-a4f6-4e31-a316-48ce81bb12c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503152
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042905/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 „Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027, Priorytet VI - Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.15 – Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427290
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.IV.340.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 36000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach części świadczone będą usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej dla min. 2 osób w wymiarze 20 godzin (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy).Kod CPV:
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa, konsultacji i wsparcia dla dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej – Psycholog spełniający minimalne wymagania: ma ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz posiada udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, rodziną jako psycholog przez okres co najmniej 3 lat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIW ramach części świadczone będą usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej dla min. 3 osób w wymiarze 30 godzin (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy).
Kod CPV:
80340000-9-Usługi edukacji specjalnej.
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa, konsultacji i wsparcia dla dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej – Logopeda spełniający minimalne wymagania: ma ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia z zakresu logopedii albo studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku pedagogika/psychologia uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie logopedii/neurologopedii oraz posiada udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako logopeda przez okres co najmniej 3 lat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.5.) Wartość części: 9000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIIW ramach części świadczone będą usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej dla min. 1 osoby w wymiarze 10 godzin (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy).
Kod CPV:
80500000-9-Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa, konsultacji i wsparcia dla dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej – Seksuolog - minimalne wymagania: ma ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie psychologii
z ukończeniem studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej lub ma ukończone studia medyczne specjalizacji (ginekologii, urologii, psychiatrii), a następnie specjalizacji seksuologicznej oraz posiada udokumentowanie doświadczenie w pracy z dziećmi
i młodzieżą jako seksuolog przez okres co najmniej 3 lat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 3000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IVW ramach części świadczone będą usługi wsparcia w procesie usamodzielniania wychowanków pieczy zastępczej dla 20 osób w wymiarze 15 godzin z czego 5 godzin przeprowadzonych zostanie podczas warsztatów wyjazdowych we wrześniu 2024r. (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy).
Pozostałe godziny wsparcia będą realizowane na terenie powiatu leszczyńskiego, w mieście Leszno, w miejscu zamieszkania rodziny zastępczej lub w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Kod CPV
85312320-8-Usługi doradztwa
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia warsztatów dla wychowanków pieczy zastępczej będących w procesie usamodzielniania – Doradca finansowy spełniający minimalne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomicznych oraz posiada udokumentowane doświadczenie w pracy z młodzieżą jako doradca finansowy przez okres co najmniej 3 lat. Warsztaty zostaną przeprowadzone dla 20 usamodzielnianych wychowanków w wymiarze 15 godzin.
Tematyka warsztatów powinna dotyczyć takich kwestii jak: poprawne planowanie
i zarządzanie swoim budżetem; kontrolowanie wydatków; oszczędzanie; przykładowy budżet domowy.
UWAGA:
W przypadku warsztatów wyjazdowych – dot. części IV i V. Dokładne miejsce oraz termin warsztatów zostanie wskazany min. 7 dni przed planowanym wsparciem grupowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa
4.5.5.) Wartość części: 4500,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VW ramach części świadczone będą usługi wsparcia rodziców zastępczych w wymiarze 25 godzin, z czego 5 godzin przeprowadzonych zostanie podczas warsztatów wyjazdowych we wrześniu 2024r. (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy). Pozostałe godziny wsparcia będą realizowane na terenie powiatu leszczyńskiego, w mieście Leszno, w miejscu zamieszkania rodziny zastępczej lub w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Kod CPV:
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia indywidualnego, grupowego poradnictwa, konsultacji i wsparcia dla rodziców zastępczych –Psycholog spełniający minimalne wymagania: ma ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz posiada udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, rodziną jako psycholog przez okres co najmniej 3 lat.
UWAGA:
W przypadku warsztatów wyjazdowych – dot. części IV i V. Dokładne miejsce oraz termin warsztatów zostanie wskazany min. 7 dni przed planowanym wsparciem grupowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 7500,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VIW ramach części świadczone będą usługi wsparcia rodziców zastępczych.
Kod CPV:
80000000-4-Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Opis: Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia superwizji dla 10 rodziców zastępczych w wymiarze 20 godzin (maksymalna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy). Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia usługi wsparcia – Superwizor spełniający minimalne wymagania: ma ukończone szkolenie dla superwizorów pracy socjalnej, przystąpiła do egzaminu, zdała egzamin i uzyskała certyfikat superwizora pracy socjalnej oraz posiada udokumentowane doświadczenie jako superwizor przez okres co najmniej 3 lat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080327842
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2024-12-16Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4350,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080327842
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2024-12-16Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080327842
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2024-12-16Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080327842
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2024-12-16Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 080327842
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2024-12-16Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca w wykazie osób wskazał osobę, która nie spełnia warunków udziału w postepowaniu wskazanych w części 6 zadania
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |