Dostawa komputerów dla potrzeb SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00146619
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00146619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-10 07:30
- Lokalizacja
- Międzyrzec Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a64ddb80-8392-49fa-8cf0-8c256ef95bc0
- Identyfikator
- 5381594357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00146619 z dnia 2026-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa komputerów dla potrzeb SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000584484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 2-4
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-560
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzozmc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozmc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a64ddb80-8392-49fa-8cf0-8c256ef95bc01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa komputerów dla potrzeb SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a64ddb80-8392-49fa-8cf0-8c256ef95bc0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności nr um. KPOD.07.03-IP.10-0479/25/KPO/871/2025/472, Projekt: Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim poprzez podniesienie poziomu informatyzacji i wzrost cyberbezpieczeństwa” w ramach inwestycji D1.1.2 Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00608959
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 35/2025/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 303335 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim:
Pakiet – Dostawa komputerów wraz monitorami (100 szt. ) oraz tabletu (1 szt.) o parametrach określonych w załączniku nr 2 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia należy ująć wszelkie koszty tym związane, w szczególności koszt dostawy, ubezpieczenia, przesłania urządzeń służących realizacji zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne graniczne został zawarty w SWZ, szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231300-0 - Monitory ekranowe
30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany wykonawca pismem zawiadomił iż nie jest w stanie zawrzeć, umowy. Argumentując odmowę, nadzwyczajną i trudną do przewidzenia sytuacją rynkową związaną z światową sytuacją na rynku komponentów lT oraz infrastruktury technologicznej, ograniczenia dostępności i skracania okresów obowiązywania ofert cenowych nawet do kilku dni.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2026-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |