Dostawa systemu EDR/XDR wraz z usługami wdrożenia, wsparcia i szkolenia

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00146936
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00146936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-10 09:24
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1dc8a221-9431-4418-bc9c-e2b26512a7fa
Identyfikator
5992462314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi w zakresie wsparcia technicznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

"POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
373 609,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00146936 z dnia 2026-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu EDR/XDR wraz z usługami wdrożenia, wsparcia i szkolenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210467089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellończyka 8

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 785 12 00

1.5.8.) Numer faksu: 95 785 12 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubuskie.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1dc8a221-9431-4418-bc9c-e2b26512a7fa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa systemu EDR/XDR wraz z usługami wdrożenia, wsparcia i szkolenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dc8a221-9431-4418-bc9c-e2b26512a7fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL Modernizacja i rozbudowa infrastruktury cyberbezpieczeństwa Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. oraz rządowej administracji zespolonej w województwie lubuskim.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BL-IX.272.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 132833,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji systemu EDR/XDR wraz z usługą wdrożenia, wsparcia technicznego i konsultacyjnego oraz szkolenia. Licencja ma obowiązywać do 30.06.2026 r. i uprawniać Zamawiającego do instalacji na łącznie 2000 urządzeniach z możliwością przedłużenia okresu obowiązywania w ramach prawa opcji łącznie na okres 12 miesięcy.
Całość systemu musi pochodzić od jednego producenta i być dostępna w pełnej funkcjonalności. Niedopuszczalne jest ręczne modyfikowanie ustawień, dopisywanie autorskich skryptów, dodatków w celu realizacji wymagań.
2. Licencje będą wykorzystywane przez następujące jednostki organizacyjne:
1) Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.
2) Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej
3) Lubuski Kurator Oświaty
4) Lubuski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
5) Lubuski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa
6) Lubuski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
7) Lubuski Wojewódzki Lekarz Weterynarii
8) Lubuski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny
9) Lubuski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej
10) Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków
11) Lubuski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego
12) Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego
13) Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia w ramach projektu grantowego został określony w Projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373609,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 419872,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373609,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Point Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182009897

7.3.3) Ulica: ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-366

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373609,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy