Dostawa sprzętu informatycznego
GMINA ŁODYGOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00148054
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00148054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-10 13:36
- Lokalizacja
- Łodygowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-139ee2f2-7b3a-49ed-9d48-30baad1671bb
- Identyfikator
- 5532450019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00148054 z dnia 2026-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-139ee2f2-7b3a-49ed-9d48-30baad1671bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu informatycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-139ee2f2-7b3a-49ed-9d48-30baad1671bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045933/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu informatycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim” oraz „LOWE 2.0. w gminie Łodygowice”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.271.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130205,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego spełniającego parametry jakościowe określone w załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektów, pn.: „LOWE 2.0. w gminie Łodygowice” oraz „Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
2.1. Wyświetlacz wielofunkcyjny (monitor interaktywny) 65 cali ze stojakiem mobilnym - 1 zestaw
2.2. Monitor graficzny 34" - 1 szt.
2.3. Pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe z obiektywem i akcesoriami - 2 zestawy
2.4. Laptop 15,6" - 2 szt.
2.5. Komputery stacjonarne SFF – 11 szt.
2.6. Laptop 14" – 1 szt.
2.7. Monitory 24" WQHD – 14 szt.
2.8. Tablety 11" – 10 szt.
2.9. Projektory DLP – 2 szt.
2.10. Ekran projekcyjny przenośny na statywie – 1 szt.
2.11. Ramiona gazowe do monitora – 5 szt.
2.12. Dyski zewnętrzne SSD – 8 szt.
2.13. Zestawy klawiatura + mysz – 15 zestawów
2.14. Aparaty telefoniczne IP z SIP – 5 szt.
2.15. Drukarka kolorowa formatu A3 - 1 szt.
2.16. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne formatu A3 – 1 szt.
2.17. Wydajne, biurowe drukarki laserowe monochromatyczne formatu A4 – 2 szt.
2.18. Niszczarki biurowe do dokumentów i nośników danych – 7 szt.
2.19. Licencje na pakiet oprogramowania biurowego – 17 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196401,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196401,83 PLN
| 2026-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |