Roboty naprawcze elewacji, remont klatki schodowej oraz pokrycia dachu wraz z zagospodarowaniem terenu w budynku przy ul. Zamkowej 11-12-13 w Szczecinku
"ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00148151
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00148151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-10 13:56
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97f136e2-bb1c-4a05-aa86-2a1ba6333081
- Identyfikator
- 6731597062
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00148151 z dnia 2026-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty naprawcze elewacji, remont klatki schodowej oraz pokrycia dachu wraz z zagospodarowaniem terenu w budynku przy ul. Zamkowej 11-12-13 w Szczecinku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330582529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Cieślaka 6 B
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943741212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm-tbs.szczecinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-tbs.szczecinek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97f136e2-bb1c-4a05-aa86-2a1ba63330811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty naprawcze elewacji, remont klatki schodowej oraz pokrycia dachu wraz z zagospodarowaniem terenu w budynku przy ul. Zamkowej 11-12-13 w Szczecinku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97f136e2-bb1c-4a05-aa86-2a1ba6333081
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119155
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TPI-145/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są:
Roboty naprawcze elewacji budynku (m.in. uzupełnienie ubytków tynku), remont klatki schodowej nr 11 oraz części piwnicznej, wymiana stolarki drzwiowej w klatce 11 i 13, remont dachu, zagospodarowanie terenu (stojaki na rowery, ławki) w budynku przy ul. Zamkowej 11-12-13 w Szczecinku
Zakres robót obejmuje m.in:
- skucie uszkodzonego tynku z elewacji oraz uzupełnienie go z zaprawy cementowo-wapiennej kat. IV,
- przeszycie ścian zewnętrznych,
- wykonanie nowej wyprawy elewacyjnej w systemie tynków cienkowarstwowych,
- malowanie elewacji,
- stolarka okienna i drzwiowa,
- remont klatki schodowej,
- remont dachu,
- przemurowanie kominów,
- montaż nowego wyłazu dachowego,
- zagospodarowanie terenu,
- roboty towarzyszące.
2. Szczegółowy zakres robót przedstawia: dokumentacja techniczna na którą składają się: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót wraz z opisem oraz przedmiar robót stanowiące odpowiednio załącznik nr 1 i nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym na składanie ofert nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |