Opracowanie dokumentacji oraz wykonanie instalacji w ramach zadania „ Instalacja przeciwpożarowa w Szpitalu Powiatowym im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim” – II postępowanie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00503336
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00503336/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-17 12:43
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2dac7a0e-cafa-4ce6-819c-08dc67313f0e
Identyfikator
8181429388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503336 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji oraz wykonanie instalacji w ramach zadania „ Instalacja przeciwpożarowa w Szpitalu Powiatowym im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim” – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2dac7a0e-cafa-4ce6-819c-08dc67313f0e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji oraz wykonanie instalacji w ramach zadania „ Instalacja przeciwpożarowa w Szpitalu Powiatowym im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim” – II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dac7a0e-cafa-4ce6-819c-08dc67313f0e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503336

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020837/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Opracowanie dokumentacji oraz wykonanie instalacji w ramach zadania „ Instalacja przeciwpożarowa w Szpitalu Powiatowym im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zn_2024_14

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji przeciwpożarowej w Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Młp.

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane