Remont płyty boiska w Kampinosie A
Gmina Kampinos
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00503345
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00503345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 12:44
- Lokalizacja
- Kampinos, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32bcf164-9fa0-4696-91e2-2cd733e02d4d
- Identyfikator
- 1182004380
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503345 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont płyty boiska w Kampinosie A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kampinos
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepokalanowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Kampinos
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-085
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kampinos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kampinos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kampinos.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont płyty boiska w Kampinosie A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32bcf164-9fa0-4696-91e2-2cd733e02d4d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022489/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Remont płyty boiska w Kampinosie A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.7.2024.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na remoncie nawierzchni boiska sportowego realizowanej w ramach zadania pn.: Remont płyty boiska w Kampinosie A.
2. Boisko piłkarskie Gminy Kampinos mieści się w miejscowości Kampinos A na działce ew. nr 76/1. Boisko powstało w 1994 roku, pokrywa jest trawą naturalną. Wymiary boiska to ok 105x68 metrów.
3. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych;
2) demontaż bramek, barier wokół boiska i jeżeli zajdzie potrzeba piłkochwytów;
3) wykonanie oprysku od chwastów – 1 raz;
4) wykonanie oprysku przeciwgrzybicznego – 1 raz;
5) zaoranie płyty boiska;
6) wykonanie 5 próbek istniejącego gruntu rodzimego, opracowanie recepty wykonania doziarnienia i domieszek piasku płukanego i innych niezbędnych w tym zakresie dodatków potrzebnych do prawidłowego wykonania trawy sportowej. Zamawiający przewidział zastosowanie około 250 ton piasku. Jeżeli zajdzie potrzeba zwiększenia ilości piasku wykonawca uwzględni ją w ofercie.
7) Wykonanie prac glebogryzarką separacyjną mającą na celu wyseparowanie kamieni i innych zanieczyszczeń gruntu;
8) równanie i wałowanie płyty boiska
9) wysiew trawy (mieszanka sportowa) - skład mieszanki Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do akceptacji;
10) wykonanie nawożenia nawozem NPK – 2 razy (przed siewem i po wzroście trawy);
11) wkopanie na głębokość ok. 80 cm wokół płyty boiska siatki na krety;
12) montaż bramek uprzednio zdemontowanych oraz pozostałego wyposażenia;
13) wyznaczenie (malowanie) linii boiska
14) uporządkowanie terenu i likwidację zaplecza budowy;
15) pierwsze koszenie murawy – doprowadzenie do równego, intensywnego na całej murawie wzrostu trawy, bez chwastów.
4. Zamawiający informuje, że jest w trakcie realizacji zadania związanego z budową instalacji automatycznego nawadniania boiska. Na głębokości około 60 cm zostaną zamontowane rury służące do nawodnienia, a na płycie boiska zostaną zamontowane zraszacze wynurzalne. Zamawiający przekaże Wykonawcy na etapie realizacji prac inwentaryzacje instalacji nawadniającej. W przypadku uszkodzenia instalacji nawadniającej Wykonawca naprawi ją we własnym zakresie i na własny koszt w uzgodnieniu i na zasadach ustalonych z wykonawcą instalacji nawadniającej.
5. Wykonawca winien przewidzieć w trakcie realizacji zadania wykonanie ewentualnego ogrodzenia tymczasowego całego boiska. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego oraz migracji dzikich zwierząt Zamawiający nie odpowiada za ewentualne zniszczenia nawierzchni nowopowstałej na boisku przed terminem odbioru prac od Wykonawcy.
6. Ustalenia ogólne:
1) Wykonawca w ramach wynagrodzenia:
a) zorganizuje zaplecze socjalno-bytowe budowy;
b) sporządzi plan BIOZ;
c) będzie strzegł własnego mienia znajdującego się na terenie prac oraz zapewni bezpieczne warunki realizacji prac określone przepisami ppoż. i bhp;
d) będzie utrzymywał ład i porządek na terenie prac;
e) dokona własnymi staraniami i na swój koszt wszelkich ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej związanych z przedmiotem zamówienia;
f) wykona dokumentację powykonawczą przedmiotu umowy, przedłoży Zamawiającemu dokumenty pozwalające na ocenę prawidłowego wykonania zamówienia;
g) w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia majątku Zamawiającego/ majątku osób trzecich lub jakiejkolwiek ich części, Wykonawca naprawi go i doprowadzi do stanu poprzedniego lub wymieni na nowy na własny koszt;
h) na własny koszt wykona oznakowanie miejsc, na których będą prowadzone prace, związane z przedmiotem zamówienia.
2) Wszystkie materiały użyte do wykonania przedmiotu umowy muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i mają spełniać wymagania polskich przepisów. Materiały muszą odpowiadać, co do jakości, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w obowiązujących przepisach oraz będą posiadały wszystkie wymagane prawem dokumenty (atesty, deklaracje zgodności, certyfikaty, itp.) i przed wbudowaniem muszą uzyskać akceptację Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159590,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159590,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LubimyOgrody. pl Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582360124
7.3.3) Ulica: Kadzidło 41
7.3.4) Miejscowość: Kadzidło
7.3.5) Kod pocztowy: 07-420
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159590,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |