Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy
Gmina Kolbudy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00148766
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00148766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-10 21:51
- Lokalizacja
- Kolbudy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ec5ae1e-d718-46f1-a7da-d9e548401cec
- Identyfikator
- 5832535406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00148766 z dnia 2026-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kolbudy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staromłyńska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@kolbudy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolbudy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ec5ae1e-d718-46f1-a7da-d9e548401cec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ec5ae1e-d718-46f1-a7da-d9e548401cec
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034207/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00097655
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy - Część 1 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 240000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Kościelnej w Bielkówku do ronda w Pręgowie oraz ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy - Część 2 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ścieżki rowerowej z miejscowości Ostróżki do Buszkowy.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 259000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu;, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu;, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp
| 2026-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |