„Dostawy mieszanki mineralno - asfaltowej do remontów cząstkowych dróg pod ruch KR-2, KR-3 w ilości nie większej niż 600 ton.”
Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00149266
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00149266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-11 09:46
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c52417e1-b2e5-49d6-adad-0f70c0feaa31
- Identyfikator
- 8271839440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bitum i asfalt
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00149266 z dnia 2026-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawy mieszanki mineralno - asfaltowej do remontów cząstkowych dróg pod ruch KR-2, KR-3 w ilości nie większej niż 600 ton.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730938557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 3
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438271861
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawy mieszanki mineralno - asfaltowej do remontów cząstkowych dróg pod ruch KR-2, KR-3 w ilości nie większej niż 600 ton.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c52417e1-b2e5-49d6-adad-0f70c0feaa31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041060/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa mieszanki mineralno - asfaltowej do remontów cząstkowych dróg pod ruch KR-2, KR-3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP 261.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy mieszanki mineralno – asfaltowej do remontów cząstkowych dróg pod ruch KR-2, KR-3 w ilości nie większej niż 600 ton
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawnePostępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta przez wykonawcę:
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.
Czartki 60
98-200 Sieradz
Zamawiający wezwał wykonawcę do złożenia wymaganych podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu / brak podstaw wykluczenia.
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 10.03.2026 r., wykonawca nie złożył wymaganych dokumentów.
W związku z powyższym oferta wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający odrzuca ofertę wykonawcy, który nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych.
Z uwagi na fakt, że po odrzuceniu wskazanej oferty nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2026-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |