Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025
Miasto i Gmina Nowe Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00503439
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00503439/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 13:03
- Lokalizacja
- Nowe Miasto, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1279b537-c651-4bde-8e7d-ab48b70b3f2d
- Identyfikator
- 5671786697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503439 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Nowe Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Apteczna 8
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ugnowemiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowemiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nowemiasto.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1279b537-c651-4bde-8e7d-ab48b70b3f2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001225/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423469
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.8.2024.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Dowóz dzieci i młodzieży
z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2024/2025” oraz bezpieczne odwożenie ze szkoły do wyznaczonych punktów zbiórki. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich objętych dowozem uczniów, z zapewnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przejazdu w pozycji siedzącej. W razie awarii pojazdu wykonującego przewóz uczniów, Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia autobusu zastępczego na własny koszt.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie transportu tj. dowożenia i rozwożenia uczniów do:
- Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 15;
- Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 17.
3.1 Cztery trasy dowozu o łącznej długości około 150 km:
TRASA A
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Nowe Miasto, Przepitki, Kadłubówka, Nowe Miasto.
TRASA B
Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki,
Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty, Zasonie, Nowe Miasto.
TRASA C
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin, Nowe Miasto.
TRASA D
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.
3.2 Siedem tras odwozu o łącznej długości około 250 km
TRASA A
Kadłubówka, Miszewo Wielkie, Grabie, Miszewo B, Władysławowo, Rostki, Nowe Miasto-Folwark.
TRASA B
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Kadłubówka, Przepitki.
TRASA C
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA D
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA E
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA F
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA G
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.
Podane długości tras są przybliżone, służące do obliczenia wartości zamówienia i porównania złożonych ofert. Kolejność przejazdów oraz faktyczne długości tras mogą uleć zmianie oraz faktyczne wykorzystanie pojazdów zostaną dookreślone. Pojazdy przeznaczone do dowozu dzieci i młodzieży winny spełniać warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( tekst jednolity- Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
4. Do wykonania zamówienia niezbędne są:
- 3 autobusy do przewozu osób- 55 miejsc siedzących
- 1 bus do przewozu osób – co najmniej 15 miejsc siedzących
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DAN-BUD" Usługi Ogólnobudowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671796454
7.3.3) Ulica: Polna 31
7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto
7.3.5) Kod pocztowy: 09-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 445184,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2025-06-26| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |