SZPiFP-77-24 Wykonanie robót budowlanych w jednostkach Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00503462
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00503462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-17 13:07
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a36b67e1-e261-4bae-ba20-3f3186b5b901
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503462 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZPiFP-77-24 Wykonanie robót budowlanych w jednostkach Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-090
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 477511631
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a36b67e1-e261-4bae-ba20-3f3186b5b9011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZPiFP-77-24 Wykonanie robót budowlanych w jednostkach Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a36b67e1-e261-4bae-ba20-3f3186b5b901
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247560/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 KMP/KPP/KP - remonty schodów zewnętrznych
1.1.8 Remont dachu oraz remont pomieszczeń w KPP w Radziejowie. Wymiana wykładziny dywanowej w KPP w Inowrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPiFP-77-24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 173915,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 1: Remont schodów zewnętrznych w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Wyżyny oraz Komisariatu Bydgoszcz-Błonie;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
kamieniarskie roboty wykończeniowe, roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej ;
b) STWiOR ;
c) Przedmiarach robót;
d) Projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 76779,81 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 2: Remont schodów zewnętrznych w Komisariacie Policji w Pakości;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
kamieniarskie roboty wykończeniowe, roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 12710,96 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 3: Remont schodów zewnętrznych w Komendzie Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
Kamieniarskie roboty wykończeniowe, Roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 13644,97 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Postępowanie zostało unieważnione w zakresie zadania nr 4 zgodnie z informacją na końcu ogłoszenia1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:
Zadanie nr 4: Remont schodów zewnętrznych w Komisariacie Policji w Sępólnie Krajeńskim;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
Kamieniarskie roboty wykończeniowe, Roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 2822,84 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 5: Remont schodów zewnętrznych w Komisariacie Policji w Solcu Kujawskim;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
Roboty w zakresie wykonywania pokryć dachowych, Roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 7621,82 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 6: Remont dachu, przebudowa schodów i remont pomieszczeń w KPP w Radziejowie;
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
Roboty w zakresie wykonywania pokryć dachowych, Roboty ciesielskie
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 44019,43 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie n/w następujących robót budowlanych:Zadanie nr 7: Wymiana wykładziny dywanowej w KPP w Inowrocławiu.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
Kładzenie wykładzin elastycznych,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony przez Zamawiającego w:
a) Dokumentacji technicznej - Załącznik do SWZ;
b) STWiOR – Załącznik do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik do SWZ;
d) Projektowanych postanowieniach umowy- Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
4.5.5.) Wartość części: 11315,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101998,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101998,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101998,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO Sławomir Otrembski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8771310777
7.3.3) Ulica: Bukowa 13
7.3.4) Miejscowość: Cielęta
7.3.5) Kod pocztowy: 87-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101998,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 256 w związku z art. 259 ustawy.
W związku z faktem ujawnienia po wszczęciu postępowania okoliczności, że prace remontowe wchodzące w zakres zadania nr 4 zostały już wykonane i nie powinny być przedmiotem niniejszego zamówienia, dalsze prowadzenie postępowania w tym zadaniu jest nieuzasadnione.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |