Dostawa mięsa wołowego oraz karmy dla psa i kota dla zwierząt w Holding Łódź Sp. z o.o. w 2026 r.
Holding Łódź Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00150474
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00150474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-11 13:50
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-235df28e-7606-4364-adb4-234078e5c0d8
- Identyfikator
- 7272800310
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mięso wołoweKarma dla zwierząt domowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00150474 z dnia 2026-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mięsa wołowego oraz karmy dla psa i kota dla zwierząt w Holding Łódź Sp. z o.o. w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Holding Łódź Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364088429
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstantynowska 8/10
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 94-303
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zoo.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orientarium.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoolodz.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5059751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mięsa wołowego oraz karmy dla psa i kota dla zwierząt w Holding Łódź Sp. z o.o. w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-235df28e-7606-4364-adb4-234078e5c0d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131076
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOZ.OZP.2510.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Dostawa mięsa wołowego i podrobów.Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15111000-9 - Mięso wołowe
4.5.5.) Wartość części: 304859,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Dostawa karmy dla psów i kotów.Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych
4.5.5.) Wartość części: 17892,93 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.03.2026 r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty w niniejszym postępowaniu w cz. 1 zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |