„Budowa Przedszkola oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w Przechlewie”.

Gmina Przechlewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00503507
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00503507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-17 13:18
Lokalizacja
Przechlewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aed0c373-393d-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
8431528365
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów alarmowych i antenRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

1 przyznane

MIKOŁAJ MARKOWSKIChojniczki, PL · lot 0
9 248 688,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00503507 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Przedszkola oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w Przechlewie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przechlewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Człuchowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Przechlewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-320

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@przechlewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przechlewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/950063

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa Przedszkola oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w Przechlewie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed0c373-393d-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026928/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa Przedszkola oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno oraz modernizacja Szkoły Podstawowej w Przechlewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397143

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.ZP.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 9813172,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1 Budowa przedszkola gminnego w miejscowości Sąpolno wraz z urządzeniami budowlanymi
oraz wyposażeniem na działce nr 345/5 obręb 0012 – Sąpolno
1.2 Budowa łącznika pomiędzy szkołą a przedszkolem w miejscowości Sąpolno obręb 0012 gmina Przechlewo
1.3 Budowa łącznika pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną w miejscowości Sąpolno obręb 0012 gmina Przechlewo
1.4 Modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno obręb 0012 gmina Przechlewo
1.5 Modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Przechlewo obręb 0010 gmina Przechlewo

Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki nr 9 i 9.1 do SWZ.

Z uwagi na konieczność użytkowania modernizowanych szkół należy na etapie składania ofert uwzględnić wykonanie robót etapowo z następującym podziałem:
Etap I
1. Budowa przedszkola gminnego w Sąpolnie wraz z urządzeniami budowlanymi wraz z wyposażeniem
2. Budowa łącznika pomiędzy szkołą a przedszkolem w Sąpolnie
3. Budowa łącznika pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną w Sąpolnie
4. Modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Przechlewo

Uwaga: Należy uwzględnić w harmonogramie robót konieczność zakończenie etapu I
w postaci pozwolenia na użytkowanie Przedszkola oraz łączników.

Etap II
1. Modernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Sąpolno
Uwagi:
1. Przystąpienie do robót budowlanych w zakresie modernizacji Szkoły Podstawowej
w Sąpolnie nastąpi po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie Przedszkola.
2. Z uwagi na konieczność użytkowania obiektów. Wykonawca przed podpisaniem umowy przedstawi harmonogram robót, który zostanie skonsultowany z Dyrektorami Szkół.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9248688,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12666666,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9248688,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana MARVINCI Mikołaj Markowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5611387261

7.3.3) Ulica: Spokojna 9

7.3.4) Miejscowość: Chojniczki

7.3.5) Kod pocztowy: 89-606

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9248688,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane