Wykonanie audytów energetycznych i przeglądów kominiarskich w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00150978
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00150978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-11 16:21
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f45fa92-16de-4286-b6a7-f89f46902887
- Identyfikator
- 8222146599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi kontroli technicznejUsługi energetyczne i podobneUsługi czyszczenia pieców i kominów
Wykonawcy
2 przyznane
EDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
255 900 PLNRAMO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
85 300 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00150978 z dnia 2026-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie audytów energetycznych i przeglądów kominiarskich w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.flisek@umminskmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.minsk-maz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12556161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie audytów energetycznych i przeglądów kominiarskich w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f45fa92-16de-4286-b6a7-f89f46902887
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033231/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie audytów energetycznych w gospodarstwach domowych i gospodarstwach ubogich energetycznie w ramach programu "Mazowsze bez smogu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Umowa o partnerstwie nr B/UMWM-UF/UM/PZ/142/2024 w sprawie współpracy przy realizacji projektu pod nazwą „Mazowsze bez smogu”, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00093333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 330568,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I obejmuje zadanie pn.: „Wykonanie audytów energetycznych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”;Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 9.1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6.1 do SWZ Wzór umowy;
4.5.3.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
4.5.5.) Wartość części: 247786,73 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II obejmuje zadanie pn.: „Wykonanie przeglądów kominiarskich w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 9.2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6.2 do SWZ Wzór umowy;
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71314000-2 - Usługi energetyczne i podobne
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
4.5.5.) Wartość części: 82781,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1414,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDB Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272835892
7.3.3) Ulica: Kościuszki 101
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-441
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-11-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ramo Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223122369
7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 214
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-486
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-11-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przewiduje w okresie realizacji umowy możliwość zlecenia w ramach prawa opcji:- w części I do kwoty 50 025,00 zł;
- w części II do kwoty 16 675,00 zł
| 2026-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |