B/01/2026 Remont słupów zewnętrznych strefy wejścia głównego budynku Collegium Maius

UNIWERSYTET OPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00151354
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00151354/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-12 09:12
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4edcd22-bb27-4e73-924e-c7bd1dc3ff91
Identyfikator
7540007179
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymTynkowanieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "PROFBUD" WOJTAS SPÓŁKA JAWNAOpole, PL · lot 0
264 868,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00151354 z dnia 2026-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
B/01/2026 Remont słupów zewnętrznych strefy wejścia głównego budynku Collegium Maius

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774527062

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1255185

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

B/01/2026 Remont słupów zewnętrznych strefy wejścia głównego budynku Collegium Maius

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4edcd22-bb27-4e73-924e-c7bd1dc3ff91

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151354

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095770/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 [108] Roboty budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00095206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B/01/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont słupów zewnętrznych strefy wejścia głównego budynku Collegium Maius.

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
2. Na podstawie art. 95 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy (w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. 2025 r. poz. 277 ze zm.) osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy.
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty ogólnobudowlane.
Sposób weryfikacji przez Zamawiającego zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
3. Gwarancja
3.1. Na przedmiot zamówienia Wykonawca udziela Zamawiającemu 60 miesięcy gwarancji licząc od dnia dokonania odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia.
3.2. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę Protokołu Odbioru końcowego.
4. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w okresie maksymalnie 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
5. Końcowy termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany w pkt. 4 jest terminem maksymalnym na realizację przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż 90 dni kalendarzowych. Rozdział I pkt. 19 SWZ stosuje się.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

45410000-4 - Tynkowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264868,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264868,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264868,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „PROFBUD” WOJTAS SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542733010

7.3.3) Ulica: BUDOWLANYCH 44D

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-123

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264868,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane