Wykonanie badań laboratoryjnych przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej ...”

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00151457
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00151457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-12 09:38
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08095812-c6b3-47ce-b258-7d427d65e8bd
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH BOGACKIRzgów, PL · lot 0
97 452,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00151457 z dnia 2026-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie badań laboratoryjnych przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej ...”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1262420

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie badań laboratoryjnych przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej ...”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08095812-c6b3-47ce-b258-7d427d65e8bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043108/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.34 Wykonanie badań laboratoryjnych przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej na odcinku od węzła „Trzepowo” obwodnicy do drogi powiatowej nr 5205W Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00117264

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.17.2026.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie badań laboratoryjnych sprawdzających przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej na odcinku od węzła „Trzepowo” obwodnicy północno-zachodniej miasta Płocka do drogi powiatowej nr 5205W wraz z infrastrukturą techniczną – Etap I”
Zakres niniejszego zamówienia obejmuje:
1) przyjazdy na budowę w celu wykonania badań laboratoryjnych;
2) przygotowanie, wykonanie i analizę badań laboratoryjnych w celu określenia zgodności wykonanych robót oraz materiałów budowlanych, zgodnie z wymogami określonymi w dokumentacji projektowej dotyczącej zadania „Budowa Nowej Przemysłowej na odcinku od węzła „Trzepowo” obwodnicy północno-zachodniej miasta Płocka do drogi powiatowej nr 5205W wraz z infrastrukturą techniczną – Etap I”, w szczególności: dokumentacjach projektowych, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót, normach, wytycznych, itp. jak również przepisami prawa, normami, wytycznymi innymi dokumentami branżowymi oraz wiedzą i sztuką budowlaną;
3) opracowanie wyników badań w formie sprawozdań z badania wraz z wnioskami dotyczącymi wyników badań.
Badania laboratoryjne wchodzące w skład pozycji 3-8 (włącznie) Zestawienia Badań Laboratoryjnych - Załącznik nr 1 do Umowy, wykonane zostaną przez laboratorium posiadające akredytację na wykonywanie powyższego zakresu badań. Badania określane metodami obliczeniowymi wykonane zostaną przez laboratorium posiadające akredytację na wykonanie badań na podstawie, których dokonano metod obliczeniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97452,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135041,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97452,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laboratorium Drogowe Wojciech Bogacki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282483294

7.3.3) Ulica: Słowicza 1

7.3.4) Miejscowość: Rzgów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-030

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97452,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Pełna nazwa:
Wykonanie badań laboratoryjnych przy robotach drogowych realizowanych w ramach zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej na odcinku od węzła „Trzepowo” obwodnicy północno-zachodniej miasta Płocka do drogi powiatowej
nr 5205W wraz z infrastrukturą techniczną – Etap I”
2. Termin realizacji:
Termin wykonywania badań - w okresie realizacji robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa Nowej Przemysłowej na odcinku od węzła „Trzepowo” obwodnicy północno-zachodniej miasta Płocka do drogi powiatowej nr 5205W wraz z infrastrukturą techniczną – Etap I” oraz przez okres nie dłuższy niż trzy miesiące od wpisu kierownika budowy dokonanego w dzienniku budowy, zawierającego jego oświadczenie o zakończeniu całości robót budowlanych.
Planowany termin realizacji Inwestycji (wykonywania robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie Inwestycji) wynosi 20 miesięcy, od dnia zawarcia umowy na wykonanie robót budowlanych.
2026-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi