Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Ceglanej w msc. Słupno, w podziale na części
GMINA RADZYMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00151664
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00151664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-12 10:25
- Lokalizacja
- Radzymin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10473f4d-37bd-41db-bfbc-9ca9834ea43f
- Identyfikator
- 1251333745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00151664 z dnia 2026-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Ceglanej w msc. Słupno, w podziale na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZYMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269700
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Radzymin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-250
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@radzymin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzymin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radzymin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Ceglanej w msc. Słupno, w podziale na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10473f4d-37bd-41db-bfbc-9ca9834ea43f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028057/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Projekt przebudowy ul. Ceglanej w Słupnie wraz ze skrzyżowaniem z al.Jana Pawła II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125847
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Ceglanej w msc. Słupno na odcinku od ul. Szkolnej do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 632.Zakres zadania przewiduje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę / decyzji ZRID oraz projekt budowy sieci kanalizacji sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 192845,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi serwisowej od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do ul. Wodnej w msc. Słupno.Zakres zadania przewiduje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę / decyzji ZRID
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 211020,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy skrzyżowania ul. Ceglanej i drogi serwisowej z drogą wojewódzką nr 632. Zakres zadania przewiduje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem zgłoszenia/ pozwolenia na budowę / decyzji ZRID dla budowy skrzyżowania ul. Ceglanej i drogi wojewódzkiej nr 632.4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 103074,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
W myśl art. 255 pkt 3 przywołanej na wstępie ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dla części 1 przedmiotowego postępowania jest to kwota 152 000,00 zł brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert, to jest do dnia 6 marca 2026 roku, do godziny 10:00, została złożona jedna ofert:
PROTA POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Wspólna 35 lok. 8, 00-519 Warszawa 256 000,00 zł.
Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych jednostki stwierdził, iż nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do wysokości ceny oferty złożonej przez: PROTA POLSKA Sp. z o. o.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
W myśl art. 255 pkt 3 przywołanej na wstępie ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dla części 1 przedmiotowego postępowania jest to kwota 167 000,00 zł brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert, to jest do dnia 6 marca 2026 roku, do godziny 10:00, została złożona jedna ofert:
PROTA POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Wspólna 35 lok. 8, 00-519 Warszawa 288 000,00 zł.
Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych jednostki stwierdził, iż nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do wysokości ceny oferty złożonej przez: PROTA POLSKA Sp. z o. o.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, gdyż nie złożono żadnej oferty. W wyznaczonym terminie składania ofert, to jest do dnia 6 marca 2026 roku, do godziny 10:00, w zakresie części 3 nie złożono żadnej oferty.
| 2026-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |