Dostawa paliw płynnych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00151683
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00151683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-12 10:30
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-959fc6f8-3d40-4968-bae1-4e84dc3b5913
- Identyfikator
- 8862385315
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00151683 z dnia 2026-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sokołowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: izabela.zydor@zdrowie.walbrzych.pl
1.5.8.) Numer faksu: izabela.zydor@zdrowie.walbrzych.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.zydor@zdrowie.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12522501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliw płynnych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-959fc6f8-3d40-4968-bae1-4e84dc3b5913
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00097935/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.26 Dostawa i dystrybucja paliwa gazowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00109099
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/3/TP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Rodzaje paliwa:
a) benzyna bezołowiowa 95 oktanowa – PB95
b) olej napędowy – ON
Szacunkowa wielkość dostaw w okresie 24 miesięcy:
PB95 – ok. 1 000 litrów
ON – ok. 40 000 litrów
Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość) wraz z formularzem asortymentowo-cenowym znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2026-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |