Kompleksowa przebudowa gminnej infrastruktury drogowej
Gmina Żyraków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00152827
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00152827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-12 14:13
- Lokalizacja
- Żyraków, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1660095-dab3-46c1-841f-6caea9254730
- Identyfikator
- 8722222062
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00152827 z dnia 2026-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa przebudowa gminnej infrastruktury drogowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żyraków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661091
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żyraków 137
1.5.2.) Miejscowość: Żyraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-204
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 68 07 121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zyrakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zyrakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1660095-dab3-46c1-841f-6caea92547301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa przebudowa gminnej infrastruktury drogowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1660095-dab3-46c1-841f-6caea9254730
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024821/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Kompleksowa przebudowa infrastruktury drogowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00109469
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiGK.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 618483,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi gminnej niepublicznej 0+000-0+165 na dz. nr ewid 844/18 w m. Zawierzbie
Zakres robót obejmuje wykonanie wzmocnienia istniejącej konstrukcji drogi o nawierzchni kamiennej i przygotowanie podbudowy oraz ułożenie nawierzchni bitumicznej, a także wykonanie robót ziemnych, odwodnienia drogi oraz wszelkich robót przygotowawczych i porządkowych. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót dla przedmiotowego zadania.
2) Przebudowa drogi gminnej niepublicznej w km 0+000 – 0+215 na działkach nr ewid. 767/8, 764/23, 764/15 w m. Zawierzbie
Zakres robót obejmuje wykonanie wzmocnienia istniejącej konstrukcji drogi o nawierzchni kamiennej i przygotowanie podbudowy oraz ułożenie nawierzchni bitumicznej, a także wykonanie robót przygotowawczych i porządkowych. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót dla przedmiotowego zadania.
3) Przebudowa drogi gminnej niepublicznej w km 0+000-0+065 na dz. nr ewid. 760/5 w m. Zawierzbie.
Zakres robót obejmuje wykonanie wzmocnienia istniejącej konstrukcji drogi o nawierzchni kamiennej poprzez wykonanie robót przygotowawczych i porządkowych, robót ziemnych, wykonanie podbudowy z kamienia łamanego, ułożenie nawierzchni bitumicznej oraz ustawienie oznakowania. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót dla przedmiotowego zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377225,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632936,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377225,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROVIA Polska S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6350000127
7.3.3) Ulica: Irysowa 1
7.3.4) Miejscowość: Bielany Wrocławskie
7.3.5) Kod pocztowy: 55-040
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy następujący zakres robót: Roboty drogowe, roboty uzupełniające, wykonanie pobocza
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377225,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |