Opracowanie przez nauczyciela kształcenia branżowego, w ramach koncepcji, standardów merytorycznych e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych (...): technik logistyk + magazynier logistyk
Ośrodek Rozwoju Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00153841
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00153841/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-13 10:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe3db5c4-1c5c-45f6-a029-a44c4a07db42
- Identyfikator
- 7010211452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00153841 z dnia 2026-03-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie przez nauczyciela kształcenia branżowego, w ramach koncepcji, standardów merytorycznych e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych (...): technik logistyk + magazynier logistyk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie przez nauczyciela kształcenia branżowego, w ramach koncepcji, standardów merytorycznych e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych (...): technik logistyk + magazynier logistyk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe3db5c4-1c5c-45f6-a029-a44c4a07db42
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153841
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Opracowanie koncepcji i odbiór e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych nr. FERS.01.04-IP.05-0001/24-03, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148823
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na usługę społeczną (Nr postępowania: WZP.2611.1.2026)
W zakresie części 31 technik logistyk + magazynier logistyk przez nauczyciela w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego na składanie ofert wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5), a postępowanie w części 31 unieważnione na podstawie art. 255 pkt.2 ustawy Pzp.
Z uwagi na fakt, iż mamy do czynienia z brakiem zainteresowania na rynku pracy osób spełniających wymagania Zamawiającego, Zamawiający poszukiwał na rynku ekspertów mogących spełnić warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający skontaktował się bezpośrednio z osobą, która mogłaby być potencjalnym wykonawcą i posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.2611.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6382,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie przez nauczyciela kształcenia branżowego, w ramach koncepcji, standardów merytorycznych e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych w ramach zawodu: technik logistyk + magazynier logistyk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stanisław Duziak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: pesel 72092703730
7.3.4) Miejscowość: Kielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2026-03-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |