Dostawa wyposażenia do ambulatorium dla 4. Brygady Logistycznej

4. BRYGADA LOGISTYCZNA W POMIECHÓWKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00154458
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00154458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-13 13:05
Lokalizacja
Pomiechówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad4a00cc-c175-4973-88aa-9f40a013e986
Identyfikator
5311720934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00154458 z dnia 2026-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia do ambulatorium dla 4. Brygady Logistycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 4. BRYGADA LOGISTYCZNA W POMIECHÓWKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526997871

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 47/4

1.5.2.) Miejscowość: Pomiechówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia4blog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 4blog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/4blog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


4. Brygada Logistyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia do ambulatorium dla 4. Brygady Logistycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad4a00cc-c175-4973-88aa-9f40a013e986

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120779/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Wyposażenie ambulatorium.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 05/2026/D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podstawowe wyposażenie ambulatorium

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 351056,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie specjalne ambulatorium

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 29019,69 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

przedmiotowe postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

przedmiotowe postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą

2026-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy