Przebudowa dźwigu osobowego przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku DPS w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00155074
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00155074/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-13 15:27
Lokalizacja
Wierzbica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1247091d-b9c1-495b-bde2-47585b826f60
Identyfikator
7991442061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie windRoboty rozbiórkoweKonstrukcje z betonu zbrojonegoWykonywanie pokryć dachowychRoboty murarskie i muroweTynkowanieMalowanie budynkówPokrywanie podłógIzolacja cieplnaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00155074 z dnia 2026-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dźwigu osobowego przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku DPS w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY

1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 37

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-680

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 48/618 20 59

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpswierzbica@dpswierzbica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpswierzbica.finn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://dspwierzbica.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dźwigu osobowego przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku DPS w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1247091d-b9c1-495b-bde2-47585b826f60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155074

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042491/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dźwigu osobowego przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00056357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy dźwigu osobowego przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku DPS w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej SWZ, oraz przedmiar robót.
Przedmiar robót załączony do niniejszej SWZ (załącznik nr 9 do SWZ) stanowi wyłącznie element pomocniczy, ułatwiający sporządzenie oferty. Wykonawca zobowiązany jest dokonać kalkulacji w oparciu o załączoną dokumentację techniczną z uwzględnieniem zapisów SWZ i załączników do SWZ.
Niniejsze postępowanie nie zostało podzielone na części, gdyż stanowi nierozerwalną całość ze względów technicznych, organizacyjnych oraz ekonomicznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442110-1 - Malowanie budynków

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdził wystąpienie wady w dokumentach zamówienia.
2026-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane