Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 3006 D z drogą wojewódzką nr 384 w Bielawie”

Gmina Bielawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00155496
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00155496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-16 09:10
Lokalizacja
Bielawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67a3d8fd-334f-4f94-a853-247f5563891b
Identyfikator
8821001453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ECOSYSTEM INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Ruda, PL · lot 0
589 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00155496 z dnia 2026-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 3006 D z drogą wojewódzką nr 384 w Bielawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bielawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717823

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Bielawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.bielawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bielawa.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 3006 D z drogą wojewódzką nr 384 w Bielawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67a3d8fd-334f-4f94-a853-247f5563891b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054085/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 3006 D z drogą wojewódzką nr 384 w Bielawie” )

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu zadania pn. Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 3006 D z drogą wojewódzką nr 384 w Bielawie” (ul. Ludowa, ul. Zaułek Wiśniowy, ul. Klonowa, ul. M. Kopernika)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ.
2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 811923,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ecosystem Inżynieria sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851646924

7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni

2026-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi