Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności.
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00155778
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00155778/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-16 10:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0d0c70f-0775-4ec9-95bd-7ca79260cf82
- Identyfikator
- 7010271052
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00155778 z dnia 2026-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142734982
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 10
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-902
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.co@prezydent.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.co.kprp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-cokprp.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-cokprp/demand/255664/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0d0c70f-0775-4ec9-95bd-7ca79260cf82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155778
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00118224/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawy środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00629341
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.CO-22/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część I – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektów położonych w Warszawie;
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831000-6 - Preparaty piorące
39831200-8 - Detergenty
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
39831250-3 - Roztwory myjące
39831240-0 - Preparaty czyszczące
33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady
39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach
39514200-0 - Ścierki
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
39812200-9 - Pasty do butów
18930000-7 - Worki i torby
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze
4.5.5.) Wartość części: 197526,79 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część II – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektu położonego na Mierzei Helskiej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831000-6 - Preparaty piorące
39831200-8 - Detergenty
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
39831250-3 - Roztwory myjące
39831240-0 - Preparaty czyszczące
33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady
39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
33761000-2 - Papier toaletowy
39514200-0 - Ścierki
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
39812200-9 - Pasty do butów
18930000-7 - Worki i torby
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze
4.5.5.) Wartość części: 13738,38 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część III – środki czystości i artykuły gospodarcze – dostawa do obiektu położonego w Wiśle;
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831000-6 - Preparaty piorące
39831200-8 - Detergenty
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
39831250-3 - Roztwory myjące
33691000-0 - Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady
39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
33761000-2 - Papier toaletowy
39514200-0 - Ścierki
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
39812200-9 - Pasty do butów
18930000-7 - Worki i torby
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze
39831240-0 - Preparaty czyszczące
4.5.5.) Wartość części: 48902,19 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część IV – specjalistyczne środki czystości – dostawa do obiektów położonych w Warszawie;
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831200-8 - Detergenty
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
39831250-3 - Roztwory myjące
39831240-0 - Preparaty czyszczące
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze
4.5.5.) Wartość części: 51801,22 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część V – specjalistyczne środki czystości – dostawa do obiektu położonego w Wiśle;
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831200-8 - Detergenty
39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące
39831250-3 - Roztwory myjące
39831240-0 - Preparaty czyszczące
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831230-7 - Środki rozpuszczające tłuszcze
4.5.5.) Wartość części: 5811,08 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę środków czystości i artykułów gospodarczych na potrzeby prowadzonej działalności:Część VI – papierowe artykuły higieniczne – dostawa do obiektów położonych w Warszawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
33761000-2 - Papier toaletowy
4.5.5.) Wartość części: 345324,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do treści przepisu art. 255 pkt 2) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
W postępowaniu złożono następujące oferty:
• W zakresie Część I – Wykonawca: AGNUS24 sp. z o.o., ul. Białostocka 9, 03 – 741 Warszawa, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
• W zakresie Część I – Wykonawca: Dafipapier sp. z o.o., ul. Kombatantów 1, 15-110 Białystok, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
• W zakresie Część I– Wykonawca: WOLPRES Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Katarzyna Prus, Grzegorz Prus spółka jawna, ul. Tartaczna 3/5, 26-600 Radom, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do treści przepisu art. 255 pkt 2) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
W postępowaniu złożono następujące oferty:
• W zakresie Części II – Wykonawca: WOLPRES Przedsiębiorstwo
Produkcyjno Handlowo Usługowe Katarzyna Prus, Grzegorz Prus spółka jawna, ul. Tartaczna 3/5, 26-600 Radom, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do treści przepisu art. 255 pkt 2) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
W postępowaniu złożono następujące oferty:
• W zakresie Części III – Wykonawca: WOLPRES Przedsiębiorstwo
Produkcyjno Handlowo Usługowe Katarzyna Prus, Grzegorz Prus spółka jawna, ul. Tartaczna 3/5, 26-600 Radom, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do treści przepisu art. 255 pkt 2) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
W postępowaniu złożono następujące oferty:
• W zakresie Części V – Wykonawca: WOLPRES Przedsiębiorstwo
Produkcyjno Handlowo Usługowe Katarzyna Prus, Grzegorz Prus spółka jawna, ul. Tartaczna 3/5, 26-600 Radom, którego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |