Zakup jednego samochodu do realizacji usługi door-to-door w ramach zadania pn.: Zakup samochodu do realizacji usługi door-to-door w ramach umowy o dofinansowanie projektu „Codzienność bez barier”.

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00155955
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00155955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-16 11:11
Lokalizacja
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa05eea1-6cf7-4fbe-8817-f30a0f25f376
Identyfikator
7431076744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweMinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00155955 z dnia 2026-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup jednego samochodu do realizacji usługi door-to-door w ramach zadania pn.: Zakup samochodu do realizacji usługi door-to-door
w ramach umowy o dofinansowanie projektu „Codzienność bez barier”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004445093

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akacjowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopslw@mopslw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mopslw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa05eea1-6cf7-4fbe-8817-f30a0f25f376

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup jednego samochodu do realizacji usługi door-to-door w ramach zadania pn.: Zakup samochodu do realizacji usługi door-to-door
w ramach umowy o dofinansowanie projektu „Codzienność bez barier”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa05eea1-6cf7-4fbe-8817-f30a0f25f376

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124277/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 zakup samochodu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Priorytetu FEWM.09.04 Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu osobowego (minibusa), 9-cio miejscowego, przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym z możliwością przewozu 1 osoby na wózku inwalidzkim.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Priorytetu FEWM.09.04 Działania
w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. Opis przedmiotu zamówienia – wymagania techniczno-jakościowe samochodu, zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), tj. w załączniku nr 2 do SWZ.
4. Zamawiający nie udziela zaliczek na wykonanie zamówienia oraz nie wnosi przedpłat
na poczet realizowanej dostawy. Rozliczenie po protokolarnym pokwitowaniu dostawy.
5. Ustalenia organizacyjne związane z wykonaniem zamówienia określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
6. Wykonawca ma prawo przesyłać Zamawiającemu ustrukturyzowane faktury elektroniczne związane z realizacją przedmiotowego zamówienia publicznego. Do realizacji tego uprawnienia służy bezpłatna Platforma Elektronicznego Fakturowania (PEF), wspierająca proces obsługi faktur i innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta, stąd postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
2026-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy