Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików

Gmina Zaklików

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504005
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-17 14:55
Lokalizacja
Zaklików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6b29cf7-18e0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
8652396324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnejRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneRoboty rozbiórkoweMontaż konstrukcji metalowychRoboty malarskieRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWznoszenie ogrodzeńInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie podłóg

Wykonawcy

5 przyznanych

JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 0
230 343,4 PLN
JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 2
77 714,08 PLN
JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 3
32 849,98 PLN
JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 4
37 152 PLN
JAROSŁAW KASAKTrześń, PL · lot 5
22 600 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504005 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15

1.5.2.) Miejscowość: Zaklików

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i modernizacja budynków należących do Gminy Zaklików

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6b29cf7-18e0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041700/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa budynku po byłej szkole w msc. Łążek - kontynuacja

1.1.13 Modernizacja budynku NZOZ w Lipie

1.1.16 Budowa budynku Remizy OSP w Starych Barakach - etap 3

1.1.31 Budowa budynku Domu Kultury w msc. Dąbrowa etap 3

1.1.32 Przebudowa GOK Zaklików - zagospodarowanie terenu

1.1.54 Modernizacja OSP w Lipie – dokumentacja i remont budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00336506

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 537525,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa budynku Remizy OSP w Starych Barakach - etap 3”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji elektrycznej, instalacji wodociągowej wraz z przyłączem, instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączem i zbiornikiem bezodpływowym oraz posadzek i tynków ścian i sufitów, bez elementów wykończeniowych, w szczególności:
1) Wykonanie instalacji elektrycznej, w tym:
a) Wykonanie instalacji zewnętrznej pomiędzy budynkiem a skrzynką elektryczną zlokalizowaną w ogrodzeniu
b) Montaż tablicy rozdzielczej wraz z osprzętem
c) Wykonanie obwodu oświetlenia bez elementów wyposażenia (oprawy i łączniki)
d) Wykonanie obwodu gniazd wtykowych wraz z montażem grzejników elektrycznych
e) Wykonanie obwodu siłowego bez elementów wyposażenia (kuchenka, syrena)
f) Wykonanie instalacji odgromowej ziemne
g) Wykonanie wymaganych badań i prób
2) Wykonanie instalacji wodno - kanalizacyjnej, w tym:
a) Wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej wraz ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe
b) Wykonanie przyłącza wodociągowego
c) Wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej wewnętrznej bez elementów wyposażenia
d) Wykonanie instalacji wodociągowej wewnętrznej bez elementów wyposażenia
3) Wykonanie robót budowlanych, w tym:
a) Montaż stolarki drzwiowej
b) Montaż podokienników
c) Wykonanie tynków ścian i sufitów bez warstwy wykończeniowej (okładzin)
d) Wykonanie posadzek bez warstwy wykończeniowej (okładzin).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 145824,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa budynku Domu Kultury w msc. Dąbrowa etap 3”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji elektrycznej, instalacji wodociągowej wraz z przyłączem, instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączem i zbiornikiem bezodpływowym oraz posadzek i tynków ścian i sufitów, bez elementów wykończeniowych, w szczególności::
4) Wykonanie instalacji elektrycznej, w tym:
a) Wykonanie instalacji zewnętrznej pomiędzy budynkiem a skrzynką elektryczną zlokalizowaną w ogrodzeniu
b) Montaż tablicy rozdzielczej wraz z osprzętem
c) Wykonanie obwodu oświetlenia bez elementów wyposażenia (oprawy i łączniki)
d) Wykonanie systemu przyzywowego
e) Wykonanie obwodu gniazd wtykowych
f) Wykonanie instalacji odgromowej ziemne
g) Wykonanie wymaganych badań i prób
5) Wykonanie instalacji wodno - kanalizacyjnej, w tym:
a) Wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej wraz ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe
b) Wykonanie przyłącza wodociągowego
c) Wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej wewnętrznej bez elementów wyposażenia
d) Wykonanie instalacji wodociągowej wewnętrznej bez elementów wyposażenia
e) Montaż grzejników elektrycznych
6) Wykonanie robót budowlanych, w tym:
a) Montaż stolarki drzwiowej
b) Montaż podokienników
c) Wykonanie tynków ścian i sufitów bez warstwy wykończeniowej (okładzin)
d) Wykonanie posadzek bez warstwy wykończeniowej (okładzin)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 216835,82 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa budynku po byłej szkole w msc. Łążek - kontynuacja”.
Przedmiot zamówienia obejmuje kolejny etap przebudowy budynku po byłej szkole w msc. Łążek, w szczególności:
1) wykonanie izolacji ścian fundamentowych (bez ściany frontowej - istniejąca),
2) wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych (z wyłączeniem ściany wschodniej oddzielenia pożarowego) bez wyprawy elewacyjnej
3) wymianę drzwi wejściowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 107680,01 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Modernizacja budynku NZOZ w Lipie”.
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację pochylni dla osób niepełnosprawnych, w szczególności:
1) Demontaż elementów pochylni,
2) Oczyszczenie elementów pochylni
3) Wymianę skorodowanych części pochylni
4) Odnowienie powłoki malarskiej elementów pochylni
5) Ponowny montaż zdementowanych elementów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 20627,52 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa GOK Zaklików - zagospodarowanie terenu”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie oświetlenia terenu z oprawami LED na wysięgnikach na istniejących fundamentach oraz częściowe ogrodzenie działki, w szczególności:
1) montaż 4 szt. słupów aluminiowych oświetlenia terenu z oprawami LED na wysięgniku wraz z wymaganym osprzętem, zaprogramowanie i uruchomienie instalacji oświetleniowej oraz wykonanie niezbędnych badań i pomiarów
2) montaż ogrodzenia systemowego panelowego od strony wschodniej działki na której zlokalizowany jest budynek GOK

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.) Wartość części: 33856,93 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Modernizacja OSP w Lipie”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji schodów wejściowych do budynku, remont pomieszczeń oraz rozbudowę instalacji gazowej w budynku, w szczególności:
1) modernizacja schodów wejściowych, w tym:
a) rozbiórka istniejącej warstwy wykończeniowej z płytek ceramicznych
b) wyrównanie i przygotowanie podłoża,
c) wykonanie warstwy wykończeniowej schodów w postaci posadzki „kamienny dywan”
d) prace towarzyszące, w tym częściowe wypoziomowanie chodnika z kostki betonowej
2) remont pomieszczeń, w tym:
a) wykonanie tynku mozaikowego na ścianach pomieszczeń socjalnych
3) rozbudowa instalacji gazowej, w tym:
a) wykonanie instalacji gazowej do dodatkowego odbiornika (kuchenki gazowej)
b) montaż zaworów gazowych
c) montaż kuchenki gazowej
d) wykonanie niezbędnych badań i pomiarów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45432110-8 - Kładzenie podłóg

4.5.5.) Wartość części: 12700,43 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230343,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230343,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230343,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671221637

7.3.4) Miejscowość: Trześń

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230343,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-01

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242238,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242238,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77714,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77714,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77714,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Kasak Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe KAS- BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 867 12 21 637

7.3.4) Miejscowość: Trześń

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77714,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-10

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32849,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32849,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32849,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Kasak Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe KAS- BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 867 12 21 637

7.3.4) Miejscowość: Trześń

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32849,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-01

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37152,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37152,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37152,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Kasak Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe KAS- BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 867 12 21 637

7.3.4) Miejscowość: Trześń

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37152,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-01

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671221637

7.3.4) Miejscowość: Trześń

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-01
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane