Zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu brygadówka wraz z zabudową typu wywrotka - powtórzenie

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00156404
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00156404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-16 12:49
Lokalizacja
Czarny Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a2d7d79-ca21-4c64-9066-ac263c30ab8a
Identyfikator
7352843273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu towarówWywrotniceCiężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00156404 z dnia 2026-03-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu brygadówka wraz z zabudową typu wywrotka - powtórzenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-470

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_dunajec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu brygadówka wraz z zabudową typu wywrotka - powtórzenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a2d7d79-ca21-4c64-9066-ac263c30ab8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038147/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu dostawczego typu wywrotka (brygadówka)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144306

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu brygadówka wraz z zabudową typu wywrotka.
Szczegółowe wymagania jakie powinien spełniać oferowany sprzęt, zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ Szczegółowy opis wymogów (SOW).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34134200-7 - Wywrotnice

34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-03-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy