Modernizacja systemu produkcji ciepłej wody użytkowej w kotłowni olejowej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim

ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504043
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-17 15:05
Lokalizacja
Konstantynów Łódzki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d6ae1dd-8d96-40e2-97a4-1eae8cf8c54b
Identyfikator
7271005295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodne kotły grzewcze

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ NOWAKŁódź, PL · lot 0
190 290 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504043 z dnia 2024-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja systemu produkcji ciepłej wody użytkowej w kotłowni olejowej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacew 9

1.5.2.) Miejscowość: Konstantynów Łódzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-050

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 422111258

1.5.8.) Numer faksu: 422110686

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@konstantynow.zpisdn.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstantynow.zpisdn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://konstantynow-zpisdn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu produkcji ciepłej wody użytkowej w kotłowni olejowej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d6ae1dd-8d96-40e2-97a4-1eae8cf8c54b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048834/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Modernizacja systemu produkcji ciepłej wody użytkowej w kotłowni olejowej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG-381.1.2024.ZP.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu produkcji ciepłej wody użytkowej w kotłowni olejowej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim, w tym w szczególności:
1. Dokonanie pomiarów w celu uściślenia wymiarów urządzeń i materiałów planowanych do wymiany.
2. Opracowanie niezbędnej dokumentacji.
3. Zabezpieczenie terenu prac przed uszkodzeniami i rozprzestrzenianiem się brudu.
4. Demontaż istniejących: zbiorników CWU, rurociągów w pomieszczeniu podgrzewaczy pary, jadów i zaworów.
5. Przespawanie instalacji rozdzielacza do nowych wyjść zasilenia wężownic.
6. Izolacja wełną mineralną w aluminium na rurociągi.
7. Rozprowadzenie instalacji do zasilenia wężownic.
8. Montaż niezbędnych: zaworów kulowych/kołnierzowych/bezpieczeństwa, rurociągów do zasilenia wężownic w pomieszczeniu podgrzewaczy, naczyń przeponowych do zabezpieczenia zbiorników, zbiorników na CWU 1000 litrów, pompy do ładowania wężownic, pompy cyrkulacyjnej, filtrów, kształtek hydraulicznych, manometrów, termometrów, listw i kabli.
9. Włączenie wody do zasilenia zasobników.
10. Wykonanie niezbędnych przebić, otworów, mocowań i przejść ogniowych.
11. Montaż sterownika do włączenia CWU oraz czujników przylgowych.
12. Uruchomienie instalacji.
13. Wywóz i utylizacja gruzu, śmieci i materiałów z demontażu.
14. Zastosowane materiały i urządzenia muszą posiadać wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające źródło pochodzenia a w przypadku urządzeń pełną dokumentację techniczną oraz muszą być dopuszczone do stosowania na terenie UE potwierdzone znakiem CE.
15. Materiały do realizacji prac, dostarcza na własny koszt Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44621210-4 - Wodne kotły grzewcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190290,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190290,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190290,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Nowak "NOWAK" P. P. H. U.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291045599

7.3.3) Ulica: ul. Przestrzenna 77

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-424

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) EL-TECH SEBASTIAN BUJNOWICZ Julisza Kossaka 8/13, 93-213 Łódź, NIP: 7272720031 - instalacje elektryczne,
2) USH Roman Pogoński, ul. Liściasta 56/113, 91-357, NIP: 7261750672 - spawanie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190290,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31
2024-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi