Drogi - przyszłościowa dokumentacja - Etap II
Gmina Miasta Głowno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00504044
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00504044/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-17 15:06
- Lokalizacja
- Głowno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8563533-b39a-48c0-b50c-8ab9e6dc26c1
- Identyfikator
- 7331345529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504044 z dnia 2024-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Drogi - przyszłościowa dokumentacja - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Głowno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młynarska 15
1.5.2.) Miejscowość: Głowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajaniak@glowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glowno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Drogi - przyszłościowa dokumentacja - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8563533-b39a-48c0-b50c-8ab9e6dc26c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504044
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045895/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Drogi - przyszłościowa dokumentacja - II Etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487115
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 372000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: ul. ŻołędziowaEtap I:
- Od ul. Dębowej do dz. ew. nr 46/9; Nawierzchnia jezdni o długości ok 365 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa.
Etap II
-Od ul. Dębowej do dz. ew. nr 111/3; Nawierzchnia jezdni o długości ok 280 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew, jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 110000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: ul. Dolna i Plac Kazimierza Wielkiego, ul. KasprzakaUl. Dolna (od. ul. Kasprzaka do ul. Zakopiańskiej), Plac Kazimierza Wielkiego i ul. Kasprzaka:
- ul. Dolna Nawierzchnia jezdni o długości ok 65 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa)
- ul. Kasprzaka-Nawierzchnia jezdni o długości ok 235 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: kanalizacja deszczowa z odprowadzeniem do rzeki Mrożycy lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa)
- Plac Kazimierza Wielkiego- Nawierzchnia jezdni o długości ok 95 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik wokół placu. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 85000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: ul Bukowa, ul. Łączna- ul. Bukowa - Nawierzchnia jezdni o długości ok 154 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa).
- ul Łączna - Nawierzchnia jezdni o długości ok 137 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 48000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: ul. Sasanek- Nawierzchnia jezdni o długości ok 170 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5. ul. Chopina-Nawierzchnia jezdni o długości ok 180 m, szer-5-6 mb, zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – bitumiczna- (przebudowa)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 33000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6. ul Wigury-Nawierzchnia jezdni o długości ok 340 m, szer-5-6 mb w istniejącym śladzie (remont), zjazdy do posesji. Wymiana nawierzchni chodnika. Odtworzenie/remont rowów przydrożnych- odparowujących, dodatkowo; zatoka parkingowa przy Miejskim Przedszkolu nr 1 w Głownie; zatoka parkingowa przy Szkole Podstawowej Nr 1; W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz Decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany. Nawierzchnia jezdni – bitumiczna, Zakres opracowania odejmuje również skrzyżowanie ul. Wigury z ul. Dworską wraz z chodnikiem umożliwiającym wykonanie przejść dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7. ul. Kolejowa- odcinek od drogi powiatowej Nr 5118E do ul. Grunwaldzkiej o długości ok 110 m, szer-5-6 mb , zjazdy do posesji. Chodnik po jednej stronie ulicy. Odwodnienie: studnie chłonne lub hydrofuga. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót oraz decyzji na wycinkę drzew jeżeli wymaga tego projekt budowlany.
Nawierzchnia jezdni – kostka betonowa (przebudowa)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 21000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104550 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104550
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61500 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą przewyższała kwotę którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30750 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30750 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43050 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43050 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30750 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30750 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |