Dostawa kultywatora spulchniającego do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Bartążku
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Bartążek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00157286
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00157286/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-16 20:11
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a0ec32c-4bfe-47a5-9af6-10b1a6d9edd8
- Identyfikator
- 5290007029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwieMaszyny rolnicze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00157286 z dnia 2026-03-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kultywatora spulchniającego do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Bartążku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Bartążek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00007948000169
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bartążek, ul. Warmiński Las 46
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-687
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdbartazek@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ihar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ihar.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rolnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kultywatora spulchniającego do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Bartążku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a0ec32c-4bfe-47a5-9af6-10b1a6d9edd8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157286
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106103/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Maszyny rolnicze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142658
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
maszyna półzawieszana , zbudowana na bardzo solidnej ramie z wysokiej jakości profili zamkniętych ,wyposażona w zaczep KAT III, 3 rzędy redlic dłutowych o specjalnej geometrii pozwalających na penetrowanie gleby do głębokości 30 cm ( dłuta wąskie 32 cm ), szerokość robocza 4,7 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16600000-1 - Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
16000000-5 - Maszyny rolnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 16 marca 2026 r. do godz. 08:00, nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.| 2026-03-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |