Wykonanie koncepcji przebudowy, rozbudowy drogi gminnej publicznej 361816K o nr działki ew. 2170 – w Lipnicy Małej na odcinku 350 m.

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00157753
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00157753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-17 09:46
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de79055a-f8fe-45bd-a60d-8b1c86e5afb0
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ BOGDAŁŚlemień, PL · lot 0
14 760 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00157753 z dnia 2026-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie koncepcji przebudowy, rozbudowy drogi gminnej publicznej 361816K o nr działki ew. 2170 – w Lipnicy Małej na odcinku 350 m.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1258519

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie koncepcji przebudowy, rozbudowy drogi gminnej publicznej 361816K o nr działki ew. 2170 – w Lipnicy Małej na odcinku 350 m.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de79055a-f8fe-45bd-a60d-8b1c86e5afb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071924/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg/odwodnienia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104068

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji przebudowy drogi gminnej o nr ew. 2170 w Lipnicy Małej. Zadanie przewidziane na odcinku około 350 m od drogi powiatowej 1675K do działki o nr ew. 2847. Planowana jest koncepcja w granicach istniejącego pasa drogowego z ewentualnym poszerzenie do min. wymogów wraz z analizą poszerzenia.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu. Koncepcje należy przedłożyć do akceptacji Zamawiającemu;
2) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych ( map do celów projektowych) nie-zbędnych do opracowania analizy i koncepcji;
3. Koncepcje planu zagospodarowania terenu powinny zawierać naniesione na podkłady mapowe rozwiązania geometrii drogi opracowane przez uprawnioną osobę, w tym rozwią-zania elementów drogi naniesione elementy systemu odwodnienia, zaznaczone elementy infrastruktury technicznej będące w kolizji ze stanem projektowym wraz z wstępna propo-zycją usunięcia tych kolizji, wstępnie naniesione linie podziału nieruchomości.
4. Dokumentacja projektowa winna być wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz obowiązującymi normami i standardami i zasadami wiedzy technicznej. Dokumenta-cja projektowa będzie służyć jako opis przedmiotu zamówienia do przetargu na wy-łonienie wykonawcy robót budowlanych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicz-nych oraz będzie podstawą do realizacji robót budowlanych. W opracowanej dokumentacji wskazane będą wyroby budowlane (materiały i urządzenia) dopuszczone do obrotu i po-wszechnie dostępne na rynku. Dokumentacja projektowa powinna być wykonany w spo-sób minimalizujący koszty budowy przyszłej inwestycji jednak zgodnie ze sztuką projekto-wą i obowiązującymi przepisami.
6. Dokumentacja projektowa nie może zawierać oznaczeń, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia wyrobów przewidzianych do zastosowania. W przypadku braku możliwo-ści opisania treści dokumentacji za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, dopuszcza się wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, nakładając obowiązek umieszczenia sformułowania „lub równoważny” i określenie zakresu równoważności, sto-sownie do przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z póź. zm.)
7. Dokumentacja projektowa winna być wykonana bez wskazywania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produk-ty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę chyba że, jeśli nie można opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny sposób - wtedy wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, a w związku z tym muszą być sprecyzowane pa-rametry, po spełnieniu których produkt zostanie uznany za równoważny.
8. Przedmiot niniejszej umowy, po przekazaniu go Zamawiającemu, stanowi jego własność i może być przedmiotem swobodnego dysponowania zgodnie z jego przeznaczeniem
9. Wykonawca przenosi na zamawiającego autorskie prawa majątkowe do opracowań będą-cych przedmiotem umowy z prawem do wyłącznego korzystania z nich na wszystkich po-lach eksploatacji oraz do rozporządzania nimi. Przejście autorskich praw majątkowych nastąpi z dniem zapłaty wynagrodzenia za opracowaną dokumentację
10. Szczegółowe zagadnienia uregulowane są w projektowych postanowieniach umowy sta-nowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
11. Kod CPV: 71320000-7

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: infrastruktura drogowa: projekty, wykonawstwo i nadzory drogowe Tadeusz Bogdał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532326383

7.3.3) Ulica: Zakopiańska

7.3.4) Miejscowość: Ślemień

7.3.5) Kod pocztowy: 34-323

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2026-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi