Dostawy artykułów ogólnospożywczych do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu
Zakład Karny w Nowym Wiśniczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00158069
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00158069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-17 11:05
- Lokalizacja
- Nowy Wiśnicz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cab5cfe7-7819-4e22-a053-f8df371eee80
- Identyfikator
- 8681020780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneRyby przetworzone i konserwowaneKonserwy i przetwory z mięsaŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneDżemy
Wykonawcy
7 przyznanych
JOLANTA ZDUNEKSimkowice, PL · lot 0
37 133,5 PLNGRZEGORZ ŚRODAZakrzewo, PL · lot 1
41 445 PLNKAZIMIERZ CHRZANOWSKIPrzecław, PL · lot 2
84 200 PLNKONSHURT M. KASPRZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWACzęstochowa, PL · lot 3
28 510 PLNKONSHURT M. KASPRZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWACzęstochowa, PL · lot 4
23 484 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL · lot 5
17 589 PLNGRZEGORZ ŚRODAZakrzewo, PL · lot 6
23 560 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158069 z dnia 2026-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy artykułów ogólnospożywczych do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Nowym Wiśniczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leksandrowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Wiśnicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-720
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_nowy_wisnicz@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cab5cfe7-7819-4e22-a053-f8df371eee801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy artykułów ogólnospożywczych do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cab5cfe7-7819-4e22-a053-f8df371eee80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067563/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawy artykułów ogólnospożywczych do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu - 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00068432
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Produkty ogólnospożywcze 15800000-6 oraz 15300000-11. Kawa zbożowa kg 900 - opakowanie jednostkowe do 5 kg
2. Herbata granulowana czarna kg 450 - opakowanie jednostkowe do 5 kg
3. Kminek ziarno kg 6 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
4. Chrzan tarty kg 80 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
5. Ziele angielskie całe kg 20 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
6. Papryka mielona słodka kg 70 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
7. Liść laurowy kg 25 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
8. Majeranek kg 25 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
9. Ocet spirytusowy 10% l 150 - opakowanie jednostkowe do 1 l
10. Pieprz czarny mielony kg 130 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
11. Przyprawa typu VEGETA kg 500 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
12. Przyprawa do zupy w płynie l 800 - opakowanie jednostkowe do 1 l
13. Czosnek granulowany kg 15 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
14. Koper suszony kg 20 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
15. Natka pietruszki suszona kg 20 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
16. Musztarda kg 300 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
17. Por suszony kg 30 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
18. Sos biały w proszku kg 80 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
19. Sos boloński w proszku kg 60 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
20. Sos grzybowy w proszku kg 100 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
21. Sól jodowana warzona kg 1200 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
22. Syrop owocowy l 50 - opakowanie jednostkowe do 5 l
23. Zupa jarzynowa w proszku kg 400 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
24. Zupa pieczarkowa w proszku kg 30 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
25. Zupa selerowa w proszku kg 100 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
26. Zupa porowa w proszku kg 100 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
27. Barszcz biały w proszku kg 60 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
28. Bulion drobiowy w proszku kg 120 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
29. Bulion jarzynowy w proszku kg 700 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
30. Żurek w proszku kg 100 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
31. Sałatka wielowarzywna kg 300 – opakowanie jednostkowe od 900g – 3kg
32. Koncentrat pomidorowy 30 % kg 600 – opakowanie jednostkowe do 1 kg
33. Leczo pieczarkowe kg 1200 – opakowanie jednostkowe od 900g – 3kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 42087,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Produkty zbożowe i cukry 15600000-4 oraz 15800000-61.Kasza jęczmienna średnia kg 2 000 - opakowanie jednostkowe do 25kg
2. Kasza manna kg 700 - opakowanie jednostkowe do 10 kg
3. Mąka pszenna typ 500 kg 1 800 - opakowanie jednostkowe do 25 kg
4. Mąka ziemniaczana kg 200 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
5. Ryż biały kg 2 500 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
6. Makaron 2 jajeczny (nitki, świderki) kg 8 000 - opakowanie jednostkowe do 5 kg
7. Cukier kryształ kg 2 000 - opakowanie jednostkowe do 1 kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 51310,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Tłuszcze roślinne 15400000-21. Olej roślinny l 3 000 - opakowanie jedn. do 5 l.
2. Margaryna do smarowania pieczywa kg 10 000 - opakowanie jedn. od 200-250g
4.5.3.) Główny kod CPV: 15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
4.5.5.) Wartość części: 104500,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – Konserwy rybne 15200000-01. Sałatka rybna z otwieraczem kg 1 200 –opakowanie jednostkowe od 300g – 330g
2. Paprykarz z otwieraczem kg 1 400 –opakowanie jednostkowe od 300g – 330g
3. Szprot w pomidorach z otwieraczem kg 400 – opakowanie jednostkowe od 300g – 330g
4.5.3.) Główny kod CPV: 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
4.5.5.) Wartość części: 30500,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V - Konserwy mięsne 15131000-51. Pasztet drobiowy alupak lub z otwieraczem kg 80 – opakowanie jednostkowe od 80 do 130g
2. Mielonka drobiowa alupak lub z otwieraczem kg 80 – opakowanie jednostkowe od 80 do 130g
3. Pasztet drobiowy alupak lub z otwieraczem kg 1200 – opakowanie jednostkowe od 300– 330g
4. Mielonka drobiowa alupak lub z otwieraczem kg 1200 – opakowanie jednostkowe od 300– 330g
4.5.3.) Główny kod CPV: 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa
4.5.5.) Wartość części: 24812,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VI - Produkty sojowe 15000000-81. Kotlet sojowy a la schabowy kg 500 – opakowanie jednostkowe 10kg
2. Granulat sojowy kg 1 300 – opakowanie jednostkowe 15kg
3. Pasztet sojowy kg 100 – opakowanie jednostkowe od 100g – 130g
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 20570,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VII – Dżemy 15332290-31. Dżem – wiadro z owoców bez pestek,
niskosłodzony kg 1 800 – opakowanie jednostkowe od 10kg – 15kg
2. Miód sztuczny płynny kg 500 – opakowanie jednostkowe do 400g
3. Powidło kg 1 200 – opakowanie jednostkowe od 10kg – 15kg
4. Marmolada kg 1 800 – opakowanie jednostkowe od 10kg – 15kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15332290-3 - Dżemy
4.5.5.) Wartość części: 22160,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37133,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83508,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37133,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. GRACJA Jolanta Zdunek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321110558
7.3.4) Miejscowość: Siemkowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37133,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41445,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55165,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41445,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH MARGO Grzegorz Środa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911189182
7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41445,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kazimierz Chrzanowski Wytwórnia Makaronu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8170006514
7.3.4) Miejscowość: Przecław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28510,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37072,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28510,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konshurt M. Kasprzyk sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492207845
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28510,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23484,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41233,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23484,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konshurt M.Kasprzyk sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492207845
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23484,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17589,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17589,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17589,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561006534
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17589,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23560,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68149,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Margo Grzegorz Środa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911189182
7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-03-02 do 2027-02-28| 2026-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |