Budowa drogi gminnej nr 0731059 oraz 0731060 wraz z przebudową drogi powiatowej nr 3408W w miejscowości Olbrachcice oraz Łubienica – Superunki

Gmina Pokrzywnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00158078
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00158078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-17 11:06
Lokalizacja
Pokrzywnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18b57204-3d70-4f49-b3dd-1ee5e3af3fd7
Identyfikator
5681524651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ZIEMIECKISTARE PIEŚCIROGI, PL · lot 0
314 637,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158078 z dnia 2026-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 0731059 oraz 0731060 wraz z przebudową drogi powiatowej nr 3408W w miejscowości Olbrachcice oraz Łubienica – Superunki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pokrzywnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-121

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pokrzywnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pokrzywnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.pokrzywnica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej nr 0731059 oraz 0731060 wraz z przebudową drogi powiatowej nr 3408W w miejscowości Olbrachcice oraz Łubienica – Superunki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18b57204-3d70-4f49-b3dd-1ee5e3af3fd7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054904/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa drogi gminnej nr 0731059 oraz 0731060 wraz z przebudową drogi powiatowej nr 3408W w miejscowości Olbrachcice oraz Łubienica – Superunki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603024

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 385119,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy - Budowa drogi gminnej nr 0731059 oraz 0731060 wraz z przebudową drogi powiatowej nr 3408W w miejscowości Olbrachcice oraz Łubienica – Superunki
Opis przedmiotu zamówienia: wytyczenie geodezyjne, frezowanie nawierzchni bitumicznej, regulacja zaworów wodociągowych, usunięcie drzew, wykonanie rowów odparowywalnych, nawierzchnie z mieszanek mineralno asfaltowych, profilowanie poboczy. Długość odcinka ok. 681 mb, szerokość drogi nr 07301059 od 3,00m do 4,50m, drogi nr 07301060 od 3,00m do 3,50m, szerokość poboczy 0,50m. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314637,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345678,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314637,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIEMBUD Tomasz Ziemiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311582604

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 1

7.3.4) Miejscowość: Stare Pieścirogi

7.3.5) Kod pocztowy: 05-191

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314637,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane