Budowa dróg rowerowych wraz z parkingami na terenie Gminy Police realizowanej w ramach rozwoju nowoczesnej mobilności miejskiej – ZADANIE 2
GMINA POLICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00158265
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00158265/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-17 11:48
- Lokalizacja
- Police, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18f586b8-0af5-477b-abc3-c6e23ff2fd90
- Identyfikator
- 8511000695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158265 z dnia 2026-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg rowerowych wraz z parkingami na terenie
Gminy Police realizowanej w ramach rozwoju nowoczesnej mobilności miejskiej – ZADANIE 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 3
1.5.2.) Miejscowość: Police
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 914311830
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@police.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.police.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-18f586b8-0af5-477b-abc3-c6e23ff2fd901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg rowerowych wraz z parkingami na terenieGminy Police realizowanej w ramach rozwoju nowoczesnej mobilności miejskiej – ZADANIE 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18f586b8-0af5-477b-abc3-c6e23ff2fd90
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158265
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013702/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa dróg rowerowych wraz z parkingami na terenie Gminy Police realizowanej w ramach rozwoju nowoczesnej mobilności miejskiej – ZADANIE 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605850
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 2 – Zaprojektowanie i budowa drogi dla rowerów w ciągu ul. Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piłsudskiego do przejścia za skrzyżowaniem z ul. Piaskową Początek planowanej budowy drogi dla rowerów zlokalizowano na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego ul. Piłsudskiego, częściowo po lewej, częściowo po prawej stronie jezdni, natomiast koniec za skrzyżowaniem ul. Piłsudskiego z ul. Piaskową. Długość planowanego odcinka drogi wynosi około 0,9 km. Na odcinku tym zaplanowano budowę drogi pieszo-rowerowej szer. 3,0 m od początku opracowania do skrzyżowania z ul. Roweckiego, gdzie droga przechodzi na drugą stronę ul. Wyszyńskiego i jest zaprojektowana jako oddzielony od ruchu pieszego - ciąg rowerowy.
Budowa przedmiotowego odcinka drogi dla rowerów nie wiąże się z koniecznością poszerzenia pasa drogowego i jej budowa jest planowana w ramach przebudowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegają odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1420656,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3051714 PLN
| 2026-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |