Zakup artykułów spożywczych dla uczestników CAiWS w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus - Projekt Social Silver

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W BIESIEKIERZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00158456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00158456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-17 12:31
Lokalizacja
Biesiekierz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da648fee-14e0-43e2-a4d6-22d820bf5409
Identyfikator
6691176519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwaJajaDróbRyby przetworzone i konserwowaneProdukty głęboko mrożoneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty mleczarskieProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158456 z dnia 2026-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup artykułów spożywczych dla uczestników CAiWS w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus - Projekt Social Silver

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W BIESIEKIERZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003801670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Biesiekierz 13

1.5.2.) Miejscowość: Biesiekierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-039

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 607 801 919

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cus.biesiekierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cus.biesiekierz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da648fee-14e0-43e2-a4d6-22d820bf5409

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna, usługi społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup artykułów spożywczych dla uczestników CAiWS w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus - Projekt Social Silver

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da648fee-14e0-43e2-a4d6-22d820bf5409

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020183/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup artykułów spożywczych dla uczestników CAiWS w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus - Projekt Social Silver

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021- 2027 współfinansowany ze środków EFS Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PS.271.5.2026.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 23556,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa artykułów spożywczych dla uczestników CAiWS w ramach projektu „Social Silver” nr FEPZ.06.18-IP.01-0026/24, realizowany jest w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 (Priorytet VI Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego, Działanie 6.18 Rozwój usług społecznych, w tym świadczonych w społeczności lokalnej) Nr naboru: FEPZ.06.18-IP.01-003/24 realizowany przez Gminę Biesiekierz Centrum Usług Społecznych w Biesiekierzu, 76-039 Biesiekierz 13.
2. Miejsce dostawy: artykuły spożywcze należy dostarczyć na adres Centrum Aktywności w Starych Bielicach, ul. Kościelna 3, 76-039 Stare Bielice.
3. Zamówienie obejmuje sukcesywny zakup i dostawę artykułów spożywczych, wskazanych w tabeli w rozdziale V ust. 4 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
UWAGA: Ilości podane w Formularzu Cenowym są ilościami szacunkowymi podanymi na potrzeby dokonania oceny i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywał zakupów w ilości uzależnionej od potrzeb Zamawiającego, przy jednoczesnym nieprzekroczeniu wartości wskazanej w treści umowy.
4. Zakup artykułów spożywczych dla potrzeb Zamawiającego następować będzie partiami, a wielkość każdej partii wynikać będzie z jednostronnych dyspozycji Zamawiającego, zgłoszonych ustnie, telefonicznie lub mailowo na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail.
5. Dostawy odbywać się będą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 w terminie jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
6. Wykonawca dostarczy i wyładuje na własny koszt zamówione wcześniej artykuły spożywcze do pomieszczeń wskazanych przez osobę odpowiedzialną do realizacji niniejszego zamówienia.
7. Zamówione artykuły spożywcze winny być dostarczane do Zamawiającego w nienaruszonych opakowaniach fabrycznych z widocznym terminem przydatności.
8. Produkty spożywcze muszą być dostarczane samochodem Wykonawcy w opakowaniach jednostkowych opisanych w rozdz. 5 ust. 4 SWZ.
9. Środki transportu, którymi będą dostarczane artykuły spożywcze muszą posiadać wymogi określone w obowiązujących przepisach prawa dotyczących transportu artykułów spożywczych.
10. Artykuły żywnościowe objęte dostawą muszą spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne. Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania w momencie dostawy aktualnych dokumentów potwierdzających spełnianie wymogów sanitarno-epidemiologicznych związanych z prawidłową realizacją przedmiotu zamówienia, a także dokumentację dotyczącą artykułów spożywczych w tym pochodzenie, nazwę producenta i datę produkcji, świadectwo kontrolijakości - HDI (Handlowy Dokument ldentyfikacyjny). Wykonawca dostarczy artykuły spożywcze spełniające wymogi określone przepisami ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz wszystkich aktów wykonawczych do tej ustawy.
11. Pracownicy Wykonawcy mający bezpośredni kontakt z dostarczaną żywnością do miejsca wskazanego przez Zamawiającego muszą posiadać aktualne (określone przepisami o chorobach zakaźnych i zakażeniach) orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych o braku przeciwwskazań do wykonywania prac, przy wykonywaniu których istnieje możliwość przeniesienia zakażenia na inne osoby.
12. Wykonawca będzie wystawiać faktury zgodnie z faktycznie dostarczaną ilością zestawów raz w miesiącu z 30 dniowym terminem płatności.
13. Cena określona w ofercie, powinna obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, tj. zakup i dostawę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

03142500-3 - Jaja

15112000-6 - Drób

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 17 marca 2026 roku do godz. 08.00 nie została złożona żadna oferta
2026-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy