„Cyberbezpieczny Urząd Miejski w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”

Gmina Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00158838
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00158838/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-17 13:48
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-163590e2-4c3c-44a6-8cae-476f5e8f443a
Identyfikator
4990441187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeUsługi szkolenia personeluUsługi audytu komputerowegoSerwery siecioweRutery sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

4 przyznane

DOMINIK RUSINIAKPoznań, PL · lot 1
11 900 PLN
TESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 2
58 794 PLN
COMDREV.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecinek, PL · lot 3
350 859,96 PLN
COMDREV.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecinek, PL · lot 4
151 991,1 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158838 z dnia 2026-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Cyberbezpieczny Urząd Miejski w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Cyberbezpieczny Urząd Miejski w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-163590e2-4c3c-44a6-8cae-476f5e8f443a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158838

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040398/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Cyberbezpieczny Urząd Miejski w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00062677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.1.2026.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 468522,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 Zakup agregatu prądotwórczego.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu Miejskiego oraz jednostek podległych.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach
i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.) Wartość części: 11900,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 Przeprowadzenie audytu KRI w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

4.5.5.) Wartość części: 58794,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 Zakup serwerów NAS oraz serwera wirtualizacyjnego.
1Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 350859,96 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 Zakup sprzętu sieciowego oraz upsów.
1Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32413100-2 - Rutery sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 151991,10 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 Zakup oprogramowania do wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz nadzoru nad komputerami.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Cyberbezpieczny Urząd Miesjki w Bobolicach i jego jednostki organizacyjne”, zgodnie z projektem realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), podzielonego na sześć (6) części, zawarte w SWZ w Rozdziale B „Opis przedmiotu zamówienia”. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz z wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35670,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B2B - Sales Dominik Rusiniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773080080

7.3.3) Ulica: Wolkowyska 4D/1

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-132

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58794,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58794,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TestArmy Group SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992754194

7.3.3) Ulica: Petuniowa 9/5

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-238

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58794,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-19

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350859,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350859,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350859,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comdrev.PL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 673-10-30-450

7.3.3) Ulica: Szczecińska 45

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350859,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126542,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151991,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151991,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comdrev.PL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 673-10-30-450

7.3.3) Ulica: Szczecińska 45

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151991,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym Zadaniu nr 6 Zakup oprogramowania do wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz nadzoru nad komputerami, została złożona jedna oferta firmy Arkanet Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp. j., ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Wykonawca złożył ofertę na formularzu oferty nieuwzględniającym zmian wprowadzonych do Specyfikacji Warunków Zamówienia w wyniku jej modyfikacji.
Zgodnie ze zmodyfikowaną Specyfikacją Warunków Zamówienia kryterium oceny ofert stanowił okres wsparcia technicznego, natomiast formularz oferty, na którym Wykonawca złożył ofertę, odnosił się do okresu gwarancji jako kryterium oceny ofert.
W konsekwencji treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia i Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy.

2026-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy