Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi zakwaterowania z całodziennym wyżywieniem dla 8 policjantów
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00159049
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00159049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-17 14:32
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a83fba10-b0fd-4328-b2b7-d86451836667
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00159049 z dnia 2026-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi zakwaterowania z całodziennym wyżywieniem dla 8 policjantów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 47 701 40 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi zakwaterowania z całodziennym wyżywieniem dla 8 policjantów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83fba10-b0fd-4328-b2b7-d86451836667
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122019
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/26
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 1665943,30
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
V.1. Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi zakwaterowania z całodziennym wyżywieniem dla 8 policjantów – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Wykonawca może powierzyć realizację zamówienia Podwykonawcy. Miejsce świadczenia usługi (realizowanej przez Wykonawcę i jego Podwykonawcę), wskazane w Formularzu ofertowym, musi znajdować się na terenie miasta Żyrardów. Wskazane w OPZ wymagania co do obiektu hotelowego Wykonawcy dotyczą również podwykonawcy (jeżeli dotyczy).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
Projektowanych postanowieniach umowy ramowej – stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ;
Formularzu ofertowym do umowy ramowej – stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ;
Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ;
Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej – stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „AQUA ŻYRARDÓW” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 140660363
7.3.3) Ulica: ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27
7.3.4) Miejscowość: Żyrardów
7.3.5) Kod pocztowy: 96-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
W formularzu ofertowym wskazał, iż powierzy wykonanie części zamówienia podwykonawcy – tj. wyżywienie policjantów przez następujący podmiot Karolina Ludwiczak TM ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27, 96-300 Żyrardów
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1665943,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy punktu ogłoszenia:6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177,20 PLN
Powyższe ceny to jednostkowe ceny brutto ofert.
Zamawiający w dokumentach zamówienia przewidział, że "W celu wyboru przez Zamawiającego oferty najkorzystniejszej, w Formularzu ofertowym do umowy ramowej – wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ Wykonawca poda:
a) Cenę za jedną dobę zakwaterowania jednego policjanta w zł;
b) Cenę za jedną dobę całodziennego wyżywienia jednego policjanta w zł."
| 2026-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |