Wykonanie robót budowlanych: Część 1: Roboty konserwacyjne i malarskie na części elewacji budynku dydaktycznego „B” Część 2: Roboty malarskie w budynkach Politechniki Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504270
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 08:01
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ea9017b-d5b8-4574-9a17-83bd00dca276
Identyfikator
6570009774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA CIUPASiedlce, PL · lot 1
85 579,55 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504270 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych: Część 1: Roboty konserwacyjne i malarskie na części elewacji budynku dydaktycznego „B” Część 2: Roboty malarskie w budynkach Politechniki Świętokrzyskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 041-34-24-270

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych: Część 1: Roboty konserwacyjne i malarskie na części elewacji budynku dydaktycznego „B” Część 2: Roboty malarskie w budynkach Politechniki Świętokrzyskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ea9017b-d5b8-4574-9a17-83bd00dca276

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049467/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Roboty malarskie w budynkach dydaktycznych (pom. kadry, inne)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443662

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZA-381-57/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 97025,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty konserwacyjne i malarskie na części elewacji budynku dydaktycznego „B”
Szczegółowy opis robót budowlanych zawiera dokumentacja - załącznik nr 2a , w skład w którego wchodzą:

Opis przedmiotu robót - załącznik nr 2a.1
 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 2a.2
 Przedmiary robót - załącznik nr 2a.3
 Dokumentacja fotograficzna – załącznik nr 2a.4

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

4.5.5.) Wartość części: 47656,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty malarskie w budynkach Politechniki Świętokrzyskiej.
Szczegółowy opis robót budowlanych zawiera dokumentacja - załącznik nr 2b, w skład w którego wchodzą:
 Opis przedmiotu robót - załącznik nr 2b.1
 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 2b.2
 Przedmiary robót - załącznik nr 2b.3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 71685,32 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie części I postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 Pzp zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Oferta nr 3 MEG DOMY SPÓŁKA Z O.O. z siedzibą w Kielcach, została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp zgodnie z którym Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez Wykonawcę który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń. Zamawiający na potwierdzenie, że oferowane roboty budowlane spełniają określone przez Zamawiającego wymagania zawarte w dokumentacji postępowania, wymagał złożenia wraz z ofertą kosztorysu ofertowego. Wykonawca nie złożył wymaganego dokumentu, w konsekwencji czego Zamawiający wezwał Wykonawcę do złożenia przedmiotowego środka dowodowego. W odpowiedzi na wezwanie Wykonawca dostarczył kosztorys ofertowy w zakresie części I, który nie został opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Zgodnie z wezwaniem Zamawiającego przedmiotowe środki dowodowe należało złożyć w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Brak kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego na przedmiotowych środkach dowodowych należy traktować jako niezłożenie przedmiotowego środka dowodowego, co skutkuje odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c Pzp. Z uwagi na powyższe Zamawiający dokonał czynności jak na wstępie.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85579,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85579,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85579,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Magnum Agnieszka Monika Ciupa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 821-173-71-73

7.3.3) Ulica: Rynkowa 12

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85579,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane