„Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2928E – ul. Głównej w miejscowości Bądzyń, Zofiówka i Rydzynki, gm. Tuszyn”
POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00159575
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00159575/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-18 08:40
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fb24654-c73d-4ada-8813-749ea7bbadb4
- Identyfikator
- 7251838572
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00159575 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2928E – ul. Głównej w miejscowości Bądzyń, Zofiówka i Rydzynki, gm. Tuszyn”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 633-71-91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lodzkiwschodni.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fb24654-c73d-4ada-8813-749ea7bbadb41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2928E – ul. Głównej w miejscowości Bądzyń, Zofiówka i Rydzynki, gm. Tuszyn”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fb24654-c73d-4ada-8813-749ea7bbadb4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159575
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036030/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 "Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2928E – ul. Głównej w miejscowości Bądzyń, Zofiówka i Rydzynki, gm. Tuszyn"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRID-BI.272.1.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
i kosztorysowej, wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
dla zadania polegającego na rozbudowie odcinka drogi powiatowej nr 2928E – ul. Głównej w miejscowościach: Bądzyń, Zofiówka i Rydzynki, gm. Tuszyn oraz sprawowanie nadzoru autorskiego do czasu zakończenia realizacji zadania.
Przewiduje się rozbudowę drogi na odcinku od ul. Poddębiny w Tuszynie do drogi powiatowej nr 1512E ul. Cmentarnej w Zofiówce na długości ok. 3,00 km poprzez wykonanie przebudowy jezdni wraz z właściwą podbudową i poszerzeniem jezdni do szerokości 6m. W ramach inwestycji należy również przewidzieć wykonanie pobocza, budowę jednostronnego chodnika, budowę zjazdów do działek, wykonanie odwodnienia, zaprojektowanie elementów bezpieczeństwa ruchu, usunięcie kolizji, wycinkę drzew w ilości niezbędnej do realizacji zamierzenia i oznakowanie drogowe (pionowym i poziomym). Dokumentacja projektowa powinna również obejmować przebudowę przepustu na rzece Dobrzynka. Konieczne jest również opracowanie i wdrożenie nowej, stałej organizacji ruchu drogowego oraz wykonanie badań geotechnicznych.
Dokumentacja powinna uwzględniać również uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień, zezwoleń i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Ze względu na terminy realizacji Zamawiający wymaga podziału dokumentacji na dwa odcinki:
1) od ul. Poddębiny do ul. Ks. Brzóski, (załącznik nr 11 do SWZ)
2) od ul. Ks. Brzóski do ul. Cmentarnej (załącznik nr 12 do SWZ).
Dla każdego odcinka należy uzyskać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz wykonać oddzielne kosztorysy i przedmiary.
Całość projektu powinna być zgodna z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, w tym w zakresie wykonania oznakowania drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania do wysokości ceny tej oferty.| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |