Zakup urządzeń i oprogramowania niezbędnego do zapewnienia bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią WIORiN w Krakowie
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00159630
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00159630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-18 08:55
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16167400-9d68-4917-86a9-8aa336fb5f1d
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00159630 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń i oprogramowania niezbędnego do zapewnienia bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią WIORiN w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 123921338
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16167400-9d68-4917-86a9-8aa336fb5f1d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup urządzeń i oprogramowania niezbędnego do zapewnienia bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią WIORiN w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16167400-9d68-4917-86a9-8aa336fb5f1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117855/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.2 Zakup oprogramowania i urządzeń niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa systemów informatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią jednostkom podległym MUW w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL nr naboru KPOD.05.10-CR.01-001/24.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129134
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93130,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania niezbędnego do zapewnienia bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, monitorowania infrastruktury IT oraz zarządzania siecią Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie:
1) Firewall sieciowy
2) Serwer fizyczny niezbędny do zainstalowania produktu lub wdrożenia rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa w tym usług HA"
3) Zarządzalne urządzenia sieciowe z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X (switch)" Network Attached Storage (NAS)"
4) Klucze sprzętowe U2F
5) realizacja 2 specjalistycznych szkoleń dla użytkowników i administratorów w zakresie oferowanych technologii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ: załącznik nr 1 do swz - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 2 do swz - projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48822000-6 - Serwery komputerowe
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy zamawiający unieważnia postępowanieo udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę
do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Obowiązek unieważnienia postępowania na podstawie ww. przesłanki odnieść
należy do kwoty, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, udostępnionej najpóźniej przed otwarciem ofert, na stronie internetowej
prowadzonego postępowania.
Przepisy ustawy nie nakładają na zamawiającego obowiązku zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia ani nie umożliwiają wykonawcom badania rzeczywistych możliwości finansowych zamawiającego. Decyzja o zwiększeniu budżetu jest autonomiczną decyzją Zamawiającego, podejmowaną w obliczu dyscypliny finansów publicznych, której naruszeniem może być niewłaściwe lub nieefektywne wykorzystanie środków publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188214,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188214,60 PLN
| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |