Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług cateringowych podczas spotkań o podwyższonym standardzie na rzecz Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00159662
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00159662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-18 09:04
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-facb69d8-ed18-41ad-b0ba-5690ab94a66d
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00159662 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług cateringowych podczas spotkań o podwyższonym standardzie na rzecz Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-facb69d8-ed18-41ad-b0ba-5690ab94a66d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług cateringowych podczas spotkań o podwyższonym standardzie na rzecz Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-facb69d8-ed18-41ad-b0ba-5690ab94a66d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117855/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Usługi dostarczania posiłków (catering)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FAMI.02.01-IZ.00-0001/24 pn. ,,I3 – INFRASTRUKTURA, INNOWACJE, INFORMACJA – II etap” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143525
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 185038,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług cateringowych polegających na zapewnieniu kompleksowej obsługi gastronomicznej wydarzeń, obejmującej w szczególności: przygotowanie potraw zgodnie z ustalonym menu, dostarczenie posiłków do miejsca, wskazanego przez Zamawiającego, serwowanie posiłków przez wykwalifikowany i profesjonalny personel, zapewnienie stołów cateringowych, zapewnienie zastawy stołowej (w tym naczyń, sztućców i szkła) i zapewnienie elementów dekoracyjnych stołów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach: Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55510000-8 - Usługi bufetowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu odrzucono wszystkie złożone oferty.Pierwsza oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp jako niezgodna z warunkami zamówienia – Wykonawca nie wskazał wymaganych cen jednostkowych brutto w Formularzu cenowym, co zgodnie z SWZ skutkuje odrzuceniem oferty i nie podlega uzupełnieniu.
Druga oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp – Wykonawca, pomimo wezwania w trybie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp, nie złożył w terminie wymaganego oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp. Złożony wniosek o przedłużenie terminu nie wywołuje skutku jego przedłużenia.
W związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |