Gmina Święciechowa cyberbezpiecznym samorządem
Gmina Święciechowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00159705
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00159705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-18 09:16
- Lokalizacja
- Święciechowa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-119ff8e3-8640-4587-b31c-2f7ed471ebae
- Identyfikator
- 6972235722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00159705 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Gmina Święciechowa cyberbezpiecznym samorządem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułańska
1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: (65)5333510
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieciechowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-119ff8e3-8640-4587-b31c-2f7ed471ebae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Gmina Święciechowa cyberbezpiecznym samorządem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-119ff8e3-8640-4587-b31c-2f7ed471ebae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039171/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Gmina Święciechowa cyberbezpiecznym samorządem - zakup i dostawa sprzętów i oprogramowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia realizowany jest przy udziale dofinansowania z Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu “Gmina Święciechowa cyberbezpiecznym samorządem”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Część nr 1: Dostawa sprzętu informatycznego wraz z jego konfiguracją i wdrożeniemSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 określony został w:
a) załączniku nr 3a do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia Część nr 1
b) załącznik nr 3c do SWZ OPZ Dokumentacja Wdrożeniowa – Cyberbezpieczny Samorząd
c) załączniku nr 4a do SWZ Projekt Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 521156,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Dostawa oprogramowania wraz z jego konfiguracją i wdrożeniemSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 określony został w:
a) załączniku nr 3b do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia Część nr 2
b) załącznik nr 3c do SWZ OPZ Dokumentacja Wdrożeniowa – Cyberbezpieczny Samorząd
c) załączniku nr 4b do SWZ Projekt Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
4.5.5.) Wartość części: 12987,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do 20 lutego 2026 r. do godz. 10.00, nie wpłynęła żadna oferta w zakresie części 1 zamówienia. Zatem zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania w zakresie części 1 zamówienia, o której mowa w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22329,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22329,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22329,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: System Data Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172031249
7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 42
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22329,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |