Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego, budowa budynku gospodarczego, rozbiórka budynku gospodarczego oraz przebudowa sieci gazowej przy Szkole Podstawowej w Przyłęku
Gmina Niwiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00160218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00160218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-18 11:19
- Lokalizacja
- Niwiska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30db3d51-53a2-46d7-bc05-04abd1d69703
- Identyfikator
- 8141588011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00160218 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego, budowa budynku gospodarczego, rozbiórka budynku gospodarczego oraz przebudowa sieci gazowej przy Szkole Podstawowej w Przyłęku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niwiska
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Niwiska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niwiska 430
1.5.2.) Miejscowość: Niwiska
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-147
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 2279 002
1.5.8.) Numer faksu: 17 2279 341
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@gmina.niwiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.niwiska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-30db3d51-53a2-46d7-bc05-04abd1d697031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska sportowego wielofunkcyjnego, budowa budynku gospodarczego, rozbiórka budynku gospodarczego oraz przebudowa sieci gazowej przy Szkole Podstawowej w Przyłęku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30db3d51-53a2-46d7-bc05-04abd1d69703
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092172/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Przyłęku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska sportowego wielofunkcyjnego, budowa budynku gospodarczego, rozbiórka budynku gospodarczego oraz przebudowa sieci gazowej przy Szkole Podstawowej w Przyłęku, zgodnie z zakresem robót wynikającym z przedmiaru robót i dokumentacji.
2. Elementy składowe zamówienia:
a) roboty rozbiórkowe: budynek gospodarczy z placem utwardzonym i fragment ogrodzenia,
b) budowa boiska wielofunkcyjnego – roboty ziemne,
c) budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej – stopy fundamentowe, podbudowy, nawierzchnia poliuretanowa, piłkochwyty itd.,
d) boisko wielofunkcyjne – wyposażenie (koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis),
e) budowa budynku gospodarczego o konstrukcji stalowej obudowa z blachy, systemowego na placu o nawierzchni z kostki betonowej grub. 6 cm bez fazowej,
f) podjazd do budynku gospodarczego o nawierzchni z kamienia łamanego,
g) chodniki, schody terenowe, palisady z kostki brukowej betonowej grub. 6 cm bez fazowej,
h) ukształtowanie terenu, zieleń, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, ławki, tablice,
i) instalacje elektryczne wewnętrzne,
j) instalacje elektryczne zewnętrzne,
k) przebudowa sieci gazowej – STWiORB – sieci zewnętrzne ST-SZ-01
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45000000-7 - Roboty budowlane
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie ma możliwości
zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego zachodzi przesłanka unieważnienia
postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656820,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |