Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń - dostawa nowego samochodu osobowego – elektrycznego dla Urzędu Gminy Wielowieś
GMINA WIELOWIEŚ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00504308
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00504308/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-18 08:19
- Lokalizacja
- Wielowieś, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54e7fd92-9fcc-4916-8732-e7531b2e483f
- Identyfikator
- 9691572234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504308 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń - dostawa nowego samochodu osobowego – elektrycznego dla Urzędu Gminy Wielowieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOWIEŚ
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Wielowieś
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257676
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Wielowieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-187
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekologia@wielowies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielowies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-wielowies21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń - dostawa nowego samochodu osobowego – elektrycznego dla Urzędu Gminy Wielowieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54e7fd92-9fcc-4916-8732-e7531b2e483f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036822/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476583
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚ.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę w ramach projektu: „Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń” współfinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego w Konkursie „Inicjatywa Antysmogowa” w 2024 roku w ramach Marszałkowskiego Programu Poprawy Jakości Powietrza. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę samochodu osobowego z napędem elektrycznym, o mocy silnika elektrycznego nie mniejszej niż 120 KM, samochód musi być nowy w myśl art.2 pkt 10 lit.a ustawy z dnia 11 marca 2004 r o podatku od towarów i usług, min. 5 osobowy – rok produkcji nie starszy niż 2023, typ nadwozia: kombi lub minivan lub SUV. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić ubezpieczenie assistance na okres 2 lat oraz udzielić gwarancji na następujące okresy :
- mechanicznej na samochód osobowy – 24 m-ce od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu odbioru,
- na ogniwa zasilające (baterie, akumulatory) – minimum 60 m-ce od daty podpisania bez zastrzeżeń przez przedstawicieli Zamawiającego protokołu odbioru, Wskazany powyżej okres gwarancji mechanicznej i gwarancji na ogniwa zasilające jest okresem minimalnym. Gwarancja mechaniczna oraz gwarancja na ogniwa zasilające stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert.
Dostawca zapewni serwis oraz obsługę gwarancyjną przedmiotu zamówienia zgodnie ze standardami i warunkami jego producenta w odległości nie większej niż 70 km od siedziby zamawiającego.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Mobilne laboratorium do analizy zanieczyszczeń - dostawa nowego samochodu osobowego elektrycznego dla Urzędu Gminy Wielowieś (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168264,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215742,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168264,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MM Cars sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542461883
7.3.3) Ulica: ul. Lotnisko 81
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-271
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168264,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |