„Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania pomiędzy ulicami Metalowców i Działkowca w Krośnie Odrzańskim”
GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00160335
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00160335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-18 11:49
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-362ef58b-dc0d-4ea4-b672-b72a57d439f0
- Identyfikator
- 9261000601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00160335 z dnia 2026-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania pomiędzy ulicami Metalowców i Działkowca w Krośnie Odrzańskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68/4109 700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania pomiędzy ulicami Metalowców i Działkowca w Krośnie Odrzańskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-362ef58b-dc0d-4ea4-b672-b72a57d439f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009191/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania pomiędzy ulicami Metalowców i Działkowca”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00145889
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.7.2026.RS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej terenu objętego Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), pomiędzy ulicami Metalowców i Działkowca" w Krośnie Odrzańskim, opisanego w uchwale nr XLIX/409/18 Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim z dnia 20.04.2018 r. w sprawie uchwalenia MPZP w rejonie ul. Bolesława Śmiałego w obrębie 1 Krosno Odrzańskie (Załącznik nr 10 do SWZ), zaznaczonego na mapie poglądowej (Załącznik nr 11 do SWZ). Zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej uwzględniającej wszystkie branże tj. drogi, ciągi pieszo-rowerowe, oświetlenia drogowego, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej, wodociągowa, kanały technologiczne (dla sieci teletechnicznych), opracowanie map do celów projektowych, wykonaniem badań geologicznych wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert| 2026-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |