Modernizacja oczyszczalni ścieków Hołdunów w Lędzinach

Gmina Lędziny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00504346
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00504346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 08:30
Lokalizacja
Lędziny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79922e1b-2e4c-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6461030597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówKonstrukcje z betonu zbrojonegoWyposażenie oczyszczalni ściekówRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "OTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorlice, PL · lot 0
14 585 597,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00504346 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oczyszczalni ścieków Hołdunów w Lędzinach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lędziny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258256

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lędzińska 55

1.5.2.) Miejscowość: Lędziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-143

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ledziny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ledziny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79922e1b-2e4c-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oczyszczalni ścieków Hołdunów w Lędzinach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79922e1b-2e4c-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00261480/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja oczyszczalni ścieków "Hołdunów" w Lędzinach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374511

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:


OBIEKTY PROJEKTOWANE:
Ob 1. Automatyczna stacja poboru prób
Ob 2. Sitopiaskownik
Ob 4. Komora rozdziału
Ob 5. Bioreaktor 2 ciągi
Ob 6. Osadniki wtórne
Ob 7. Pompownia osadów
Ob 8. Komora tlenowej stabilizacji
Ob 10. Kontenerowa stacja dmuchaw
Ob 11. Stacja koagulantu PIX
Ob 12. Studnia pomiarowa
Ob W1. Wiata
Ob G1. G2. Garaże

OBIEKTY PRZEBUDOWYWANE, REMONTOWANE:
Ob 3. Pompownia lokalna
Ob 9. Budynek Techniczny
Ob 13. Istniejąca komora ścieków oczyszczonych

OBIEKTY PODLEGAJĄCE ROZBIÓRCE:
• Wiata sitopiaskownika
• Osadnik wstępny
• Komora anoksyczna (denitryfikacja)
• Komory napowietrzania (nitryfikacja)
• Osadniki wtórne
• Komora stabilizacji osadu,
• Magazyny osadu/garaże/pomieszczenia techniczne – 3 obiekty

Obiekty i prace towarzyszące
• budowę i przebudowę, wymianę rurociągów technologicznych: ścieków, osadów, powietrza, pix, wody technologicznej,
• budowę i przebudowę instalacji wewnętrznych: kanalizacji sanitarnej, wody, energetycznej, sterującej, centralnego ogrzewania oraz wentylacji.
• budowa dróg wewnętrznych, placów postojowych i manewrowych na terenie oczyszczalni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14585597,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17366000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14585597,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE "OTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008095649

7.3.3) Ulica: ul. Dukielska 83

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14585597,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane